Starcraft Remastered

Starcraft Remastered

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 983
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Blizzard Entertainment

Starcraft Remastered, klasik strateji oyununun yenilenmiş versiyonudur

Starcraft Remastered, 90'lı yılların sonuna doğru çıkış yapan strateji oyunu Starcraft'ın görsel açıdan yenilenmiş sürümü olarak tanımlanabilir.

Blizzard, oorijinal Starcraft'ı yayınladığında oyun dünyasında yeni bir sayfa açmıştı. Sürükleyici bir hikayeyi heyecan dolu savaşların yaşandığı bir online oyun modu ile birleştiren Starcraft, daha sonradan bir e-spora dönüşmüş, Dünya çapında büyük ödüllerin dağıtıldığı turnuvalara ev sahipliği yapmıştı.

Zaman geçse de oyuncular halen Starcraft oynamaya devam ediyordu; fakat oyun yavaş yavaş gelişen teknolojiye ayak uyduramamaya başlamıştı. İşte bu eksiği gören Blizzard, Starcraft'ı elden geçirmeye karar verdi ve Starcraft Remastered projesine başladı. Starcraft Remastered bize yeniden yaratılmış, 4K çözünürlüklü geniş ekran monitörlerle uyumlu grafikler sunuyor. Bunun yanısıra oyundaki ses efektleri ve müzikler de yenileniyor ve kalite yükseltiliyor.

Starcraft Remastered ile birlikte oyun kayıt dosyalarınız bulut hesabınıze yedekleniyor, oyundaki hikaye anlatım bölümleri iyileştiriliyor, online mod için maç bulma sistemi ve liderlik tabloları oyuna ekleniyor.