Starpoint Gemini 2

Starpoint Gemini 2

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 101
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Little Green Men Games

Starpoint Gemini 2 açık dünya tabanlı bir rol yapma oyunudur

Starpoint Gemini 2 taktiksel derinliğe sahip olan 3 boyutlu bir uzay simülasyonu oyunu olarak tanımlanabilir.

İçinde RPG elementlerine de yer veren bu açık dünya tabanlı uzay oyununda oyuncular kendi uzay gemilerinin kaptanı olabilme fırsatını yakalıyorlar. Oyundaki maceramız, 2. büyük Gemini Savaşı'ndan 2 sene sonra başlıyor. Bu savaş problemleri çözmeyi başaramamış, galaksinin daha da karışmasına sebep olmuştur. Kendilerini Gemini League olarak adlandıran özgürlük savaşçılarının sayısı ise bir hayli azalmıştır. Lideri olmayan Gemini League gücünü ve etkisini kaybedince İmparatorluk kendisine itaat etmeyen Gemini bölgesini ve daha da ötesini işgal etmek için kolları sıvamıştır. İmparatorluk güçleri tam özgürlük savaşçılarını köşeye sıkıştırmışken beklenmedik bir şekilde geri çekilmek zorunda kalıyor ve gücünü yeni bir tehdide odaklamak zorunda kalıyor. İşte biz de bu olayın arkasındaki karanlık gizemleri ve olaylar zincirini çözmeye çalışıyoruz.

Starpoint Gemini 2, detaylı; fakat kolay kullanılabilir bir RPG sistemini dinamik gerçek zamanlı 3 boyutlu savaşlarla birleştiriyor. Oyunda uçsuz bucaksız bir galaksi içinde yolculuk edebiliyor, bu galakside kara delikleri ve T-Kapıları'nı kullanarak hızlı biir şekilde yol alabiliyoruz.

Starpoint Gemini 2'de devletlerden, şirketlerden ve kanun kaçakları gibi gruplardan oluşan 50 farklı taraf yer alıyor. Birbiriyle güç elde etmek içinyarışan bu taraflar 100 farklı kaynağı yağmalayabiliyor veya ticaretini yapabiliyor. Oyuncular uzay gemilerini güçlendirebilmek için paralı askerleri ve kaptanları işe alabilmekteler.

70'den fazla uzay gemisini kullanabildiğimiz Starpoint Gemini 2'de bu gemileri farklı sistemler ve silahlar ile geliştirebiliyoruz. Nvidia Physx teknolojisini destekleyen oyun bu sayede detaylı fizik hesaplamaları sunabilmekte. Starpoint Gemini 2'nin minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- 2.2 GHz çift çekirdekli işlemci

- 2 GB RAM

- DirectX 10 uyumlu 512 MB video belleğe sahip ekran kartı

- 8 GB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı