Start Screen Unlimited

Start Screen Unlimited

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,020
  • DOSYA BOYUTU 2.21 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Greatis

Start Screen Unlimited, Windows 8 ve 8.1 ile karşılaştığımız yeni başlangıç ekranlarını tamamen düzenlenebilir hale getiren oldukça yararlı ve ücretsiz bir program.

Start Screen Unlimited, Windows 8 ve 8.1 işletim sistemi yüklü olan bilgisayarlarınızın açılışında karşılaştığınız başlangıç ekranlarını düzenleyerek kişiselleştirme imkanı sunan oldukça etkileyici ve kullanımı kolay bir program.

Ücretsiz olarak sunulan yazılım Windows'un kısıtlı bir şekilde sunduğu düzenlemeleri sınırsız yaparak başlangıç ekranlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirmenizi sağlıyor. Bildiğiniz üzere Windows bu ekran üzerinde sadece favori uygulamalarınızı eklemenizi, renk değiştirmenizi, kişiler eklemenizi ve fotoğraflar eklemenizi sağlıyor. Küçük yada büyük kareler olarak bunu yapmanıza olanak sunan Windows'un bu kısıtlı işlemlerinin dışına çıkarak daha güzel ve kullanışlı bir başlangıç ekranı istiyorsanız Start Screen Unlimited'ı kullanabilirsiniz.

Google yada diğer arama motorlarının arama çubuklarından, saat gösterimine kadar istediğiniz her şeyi başlangıç ekranına ekleme fırsatı sunan uygulama neredeyse herhangi bir limit olmadan istediğinizi yapmanızı sağlıyor. İstediğiniz ve en çok kullandığınız dosya yada uygulamaları gruplar halinde düzenleyerek kolay erişim sağlayabilir hale getirebiliyorsunuz.

Saat, kronometre, arama çubukları, görev çubuğu, uygulamalar, bilgisayarı kapama yada uykuya alma seçenekleri vb. işlemlerin hepsini çok daha rahat ve kolay bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan uygulamanın ücretsiz versiyonunu sitemiz üzerinden indirerek kullanmaya başlamanızı tavsiye ederim. Uygulamanın ücretli versiyonu ise biraz daha fazla seçenekler birlikte geliyor fakat kullanmanız için satın almanız gerekiyor. Eğer ilgilenirseniz üretici adresi üzerinden Deluxe Edition'ını da alabilirsiniz. Fakat ilk olarak ücretsizi yükleyerek denemenizi tavsiye ederim.