Starus Photo Recovery

Starus Photo Recovery

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 2,498
  • DOSYA BOYUTU 5.16 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Starus Recovery

Starus Photo Recovery ile silinen fotoğraflarınızı geri getirebilirsiniz.

Starus Photo Recovery dijital fotoğraf makinenizden ya da video kameranızdan yanlışlıkla silinen ve normal yollar ile geri getirilmesi mümkün olmayan resimleri geri getirmek için kullanabileceğiniz bir silinen fotoğrafları geri getirme programıdır. 

Program ile herhangi bir hafıza kartından, depolama biriminden veya bilgisayarınızdan silinen fotoğrafları kurtarmak mümkündür. Programın kullanışlı bir özelliği de kameranız ya da fotoğraf makinanız bilgisayarınıza bağlı iken bu cihazlardan silinen dosyaları geri getirmektir.

Sony, Nikon, Canon, Olympus, Casio, Kodak, Pentax ve Panasonic kameralar tarafından oluşturulan RAW dosyaları tespit ederek fotoğraf kurtarma işlemi gerçekleştirebilen program hemen hemen bütün resim formatlarını desteklemektedir. Starus Photo Recovery standart hafıza kartları ve depolama birimleri haricinde hasarlı disklerden fotoğraf kurtarması ile benzerlerinden ayrılmaktadır.

Program genel olarak kolay bir kullanıma sahiptir. Fotoğraf kurtarma sihirbazı sayesinde basit bir şekilde bir kaç adımdan sonra fotoğraflarınızı görüntüleyebilirsiniz. Programın bir diğer kullanışlı özelliği kurtarılacak dosyaların önizlemesini göstermektir.