Stellar OST to PST Converter

Stellar OST to PST Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,148
  • DOSYA BOYUTU 21.4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Stellar Information Technology Pvt. Ltd.

Stellar OST to PST Converter, adından da anlayacağınız üzere MS Outlook OST formatlı dosyalarınızı PST formatına dönüştürmenizi sağlayan yararlı bir program.

Stellar OST to PST Converter, hiç bir uğraş yada çaba göstermeden kolayca OST'den PST'ye format dönüştürme işlemi yapabilmenizi sağlayan başarılı bir program. Ücretsiz ve ücretli versiyonları bulunan programı dilerseniz ücretsiz olarak deneyebiliyorsunuz.

Dönüştüreceğiniz e-postalarınızı 3 farklı pencere üzerinde önizleyerek görüntüleyebileceğiniz program böylece dönüştürme işleminden önce detayları istediğiniz gibi ayarlamanızı sağlıyor. Şifrelenmiş OST dosyalarını da dönüştürme işlemi yapabilen Stellar OST to PST Converter, e-postalarınızdaki mesajları da kaydetme özelliği de sunuyor.

Arayüzü biraz eski fakat oldukça kullanışlı. Ayrıca MS Outlook 2007'nin arayüzüne benzediği için uzun süredir Outlook kullanan kullanıcılar için kullanması daha kolay oluyor.

MS Office 2013, MS Office 2010, 2007, 2003, 2002 ve 2000 desteği sunan program üzerindeki akıllı bulma özelliği istediğiniz e-postaları kolayca bulmanızı da sağlıyor. Eğer işiniz yada kişisel ihtiyaçlarınız gereği bu tür bir programı kullanma zorunluluğu hissediyorsanız, Stellar OST to PST Converter'ı ücretsiz olarak indirip denemenizi tavsiye ederim.

E-postalar dışında iletişim bilgilerinizi, takviminizi, görevlerinizi, notlarınızı ve diğer e-posta bileşenlerinizi dönüştürme yapabilen program oldukça işe yarıyor.