Stick Texting

Stick Texting

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 180
  • DOSYA BOYUTU 10.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mitchell Robiner

Stick Texting mesajlarınızı çok daha özel hale getirmenize yardımcı olan bir çıkartma uygulamasıdır

Stick Texting oldukça özel animasyonlu mesajlar göndermenize yardımcı olan bir mesajlara çıkartma ekleme uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde kullanabileceğiniz Stick Texting uygulamasının klasik emoji uygulamalarından bir hayli farklı bir uygulama olduğu söylenebilir. Klasik emoji uygulamaları yazdığınız metinlere çeşitli ifadeler eklemektedir. Stick Texting'de ise bu sabit ifadeler yerine GIF'ler şeklinde küçük canlı animasyonlar kullanılabiliyor. Kullanıcılar bu çıkartmaları mesajlaşma uygulamalarında ve e-postalar üzerinde kullanabiliyorlar. Bu çıakrtmalar GIF animasyonları görüntüleyebilen herhangi bir iOS uygulamasında veya bilgisayarda görüntülenebiliyor.

Stick Texting içerisinde yüzlerce çöp adam tarzında çıkartma yer alıyor. Bu çıkartmalar kategoriler altında toplanmış. Ayrıca kullanıcılar diledikleri çıkartmaları favoriler altında toplayabiliyor. Bu sayede sık kullandığınız çıkartmalara daha hızlı bir şekilde erişebiliyorsunuz.

Stick Texting içerisinde yüksek kaliteli GIF çıkartmalar kullanılmış. Bazı çıkartmalarda 100 karelik animasyonlar bile yer alıyor. Eğer mesajlaşmalarınıza farklı bir hava kazandırmak isterseniz Stick Texting'i deneyebilirsiniz.