Stop Assad

Stop Assad

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 126
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bengigi

Stop Assad, isminden anlaşıldığı üzere Suriye Başkanı Beşar Esad'ın planlarını suya düşürmeye çalışacağınız eğlenceli bir Android oyunudur.

Stop Assad, Suriye'nin lideri Beşar Esad'ın kimyasal silah planlarını durdurmaya çalışacağınız oldukça eğlenceli ve keyifli bir Android oyunudur.

Oyun içerisinde Beşar Esad kimyasal silahlarını kendi halkı ve tüm ortadoğu üzerinde kullanmak isterken büyük bir savaş çıkarmak istiyor. Fakat Beşar Esad'ın önünde bir engel mevcut oda sizsiniz. Kimyasal silahların üzerine basılı tutarak etkisiz hale getirmeye çalışmalısınız. Kimyasal silahları etkisiz hale getirmeye çalışırken Esad ateşlemeden önce çok hızlı davranız gerekiyor.

Kimyasal silahları etkisiz hale getirirken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise Beşar Esad'a gözükmemeniz. Eğer Eşad sizi görürse, yakalanırsınız ve Esad'da kimyasal silahların ateşlemesini gerçekleştirir. Esad sizi görecek gibi olduğunda elinizi silahın üzerindne çekerek bekledikten sonra tekrar etkisiz hale getirme işlemine devam edebilirsiniz.

Her seviyede etkisiz hale getirmeniz gereken belirli bomba sayısı mevcut. Belirtilen sayıda bombayı etkisiz hale getirerek bir sonraki bölümün kilidini açarak ilerleyebiliyorsunuz.

Beşar Esad'ın çılgın planlarını suya düşürmek ve Dünya'yı büyük bir tehlikeden kurtarmak için Amerika başkanı Obama ve onun müttefiği Putin'e katılarak hep beraber Esad'ı durdurun. Oyunu oynamak için sahip olmanız gereken tek şey  iyi reflekslere sahip olmak.

Ücretsiz olarak sunulan oyunu hemen indirerek Esad'ı durdurma çalışmalarına başlayabilirsiniz.