StudioLine Web

StudioLine Web

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 22,954
  • DOSYA BOYUTU 102.44 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici H&M Software

Kendi başınıza profesyonel web siteleri tasarlayıp yayına açmanız için her türlü elementi bulunduran StudioLine Web ile çok kısa sürede basit özelliklerde siteler yapabilirsiniz.

StudioLine Web web sitesi tasarlamak, yayınlamak ve devamlılığını sağlamak için gerekli tüm özellikleri içeren bir web sitesi tasarım programıdır. Basit özelliklerdeki bir web sitesini kendi başınıza yapmanızı sağlayan programla kendi sitenizi tasarlayıp yayına açmak çok kolay. Program içerisinde resim editörü StudioLine Photo Classic 3 Plus'ı da bulundurmaktadır. Profesyonel web tasarımı için gereken tüm elementleri barındıran StudioLine Web sitenin tasarımından yayınlanmasına kadar tüm süreçlerde profesyonel destek sağlar. Fotoğraflarınızı editleyip dilediğiniz efektleri seçip web sayfanız için düzenledikten sonra sonucu hemen görebilirsiniz.

Öne Çıkan Özellikleri:

Page Editor: Web sayfanızın yazı ve resimlerini düzenlemenizi sağlayan Page Editor kolay kullanımıyla kusursuz bir sayfa tasarlamınızı sağlar. Otomatik efektler, otomatik hizalama ve sürükle-bırak özelliği her düzey kullanıcının rahatlıkla programı kullanabilmesi için düzenlenmiştir.

Layout Editor: Web sayanızdaki efektler, footer gibi düzenlemeler için kullanılan Layout Editor tüm düzenlemelerinizi saklar.

Graphics Effects: Grafik efektleri özeliğiyle program hazır efektlerden yararlanarak fotoğrafları editlemenize yardımcı olur.

Web Galleries: Programın içerisinde yer alan StudioLine Photo ile yarattığınız fotoğraf galerilerini StudioLine Web'e direk aktararak web galerilerinizi hazırlayabilirsiniz.

Publishing Management: Program hazırladığınız web sayfalarını yayına hazırlar veya daha sonra yayınlamanız için saklar.

Sistem Gereksinimleri:
Windows Vista / XP / 2000
Pentium III veya 4 minimum 800 MHz ve üstü
RAM: 1 GB ve üstü
En az 150 MB boş disk alanı
24 bit grafik kartı ve 1024 x 786 çözünürlükte monitör.

Desteklediği Tarayıcılar:
Internet Explorer 4.0 ve üstü
Netscape Navigator 4.0 ve üstü
Opera 4.0 ve üstü
Firefox 4.0 ve üstü
Diğer W3C DOM Level 2 uyumlu tarayıcılar

Önemli: Programla neler yapılabileceğini görmek için StudioLine Web kullanılarak yapılmış web sitesine buradan göz atabilirsiniz. 

Programın İngilizce kullanım kılavuzu için buraya tıklayın.