SubFlicks

SubFlicks

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 936
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SubFlicks

SubFlicks, Netflix film ve dizileri izin Türkçe altyazı bulabileceğiniz bir web servisi.

SubFlicks, Netflix’in Türkçe altyazı film ve dizi bulundurmamasından şikayetçi iseniz işinize yarayabilecek bir web servisi. Srt formatındaki standart altyazı dosyalarını Netflix’in altyazı formatına uyumlu hale getirerek altyazı ekleme imkanı tanıyan web servisinde eklenen altyazıların kalitesine görme ve senkron sorunu yaşamamak için süre ayarlama şansına da sahipsiniz.

Netflix Türkiye’de şu anda Türkçe altyazılı film ve diziye rastlamak çok zor. Gerçekten bu opsiyonu sunan çok az sayıda film, dizi mevcut. SubFlicks altyazı sorununu çözen bir web servisi. Netflix’de yer alan tüm film ve diziler için altyazı bulabiliyorsunuz. Daha doğrusu hali hazırda mevcut srt uzantılı altyazıları Netflix’in anlayacağı format olan .dfxp uzantılı dosya haline dönüştürüyor. Böylelikle dilediğiniz bir altyazıyı kolaylıkla izlediğiniz film veya diziye aktarabiliyorsunuz.

Netflix altyazı dosyalarını barındıran servis oldukça sade tasarlanmış. Arama motorundan film ve dizinin altyazısına (Dizi/film ismi Turkish formatında yazmanız gerekiyor) hızlıca ulaşabiliyorunuz. Altyazıların kalitesi, indirilme sayısı, ne zaman hangi kullanıcı tarafından eklendiği, Netflix bölgesi gibi detaylara da ulaşabiliyorsunuz. Altyazıyı indirdikten sonra Super Netflix eklentisiyle veya klavyeden Ctrl + Shift + Alt + T kısayolunu kullanarak filme aktarabilirsiniz.