Sudden Strike 4

Sudden Strike 4

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 631
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kalypso Media

Sudden Strike 4, 2. Dünya Savaşı'nda geçen bir gerçek zamanlı strateji oyunudur

Sudden Strike 4, 2000'li yılların başında çıkan ve RTS - gerçek zamanlı strateji oyunu türünün en başarılı örnekleri arasında yer alan Sudden Strike serisinin son oyunu.

Serinin önceki oyunları gibi 2. Dünya Savaşı'nı konu alan bir oyun olan Sudden Strike 4'te 3 farklı senaryo bizi bekliyor. Oyuncular Sovyet güçlerini, Alman güçlerini veya Müttefik güçlerini seçerek bu savaşa katılıyorlar ve tarihi belirleyecvek güç olmak için çabalıyorlar. Sudden Strike 4 bize 100'den fazla askeri birimi kontrol edebilme imkanı veriyor. Tarihi savaş araçları, uçaklar, tanklar, askerler ve binalar Sudden Strike 4'te emrimize verilmekte.

Sudden Strike 4, seride ilk olarak oyunculara bir komutan seçebilme imkanı veriyor. Her komutan farklı bir savaş stratejisine sahip olduğu için bize farklı bir oynanış tecrübesi yaşatıyor. Oyuncular savaşlarda taktiksel komutları dilerlerse gerçek zamanlı olarak veriyorlar, dilerlerse seçiminlerine bağlı olarak durdurup komut verip oyunu devam ettirebiliyorlar.

Sudden Strike 4'ün senaryo modunda Normandiya Çıkarması gibi tarihi olayları canlandırabilir, Skirmish modunda yapay zekaya karşı seçeceğiniz haritada savaşabilir ya da oyunun online modunda diğer oyunculara karşı yüksek rekabet içeren savaşlar yapabilirsiniz. Oyunun grafikleri oldukça kaliteli ve savaş alanları yüksek detay seviyesine sahip. Sudden Strike 4'ün minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- 3 GHz çift çekirdekli, 2.6 GHz 4 çekirdekli AMD veya Intel işlemci

- 6 GB RAM

- AMD Radeon HD 7850 veya Nvidia GeForce GTX 660 ekran kartı

- 12 GB boş deoolama alanı