Summoner Wars

Summoner Wars

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 36
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Playdek, Inc

Eğlenceli bir kart oyunu olarak karşımıza çıkan Summoner Wars'ta rakiplerle sıkı bir mücadeleye giriyoruz.

Summoner Wars ücretsiz olmasına rağmen son derece kaliteli bir yapıya sahip olan bir kart oyunudur. Fantastik öğeleri başarıyla harmanlayan Summoner Wars'ta başarılı olmak için iyi bir strateji kurmalı ve kartlarınızı stratejiniz doğrultusunda seçmelisiniz. Aksil halde düşmanların güçlü askerleri kartlarınızı bozguna uğratabilir.

Oyunda gerçek oyunculara karşı mücadele ediyoruz. Belirtmeden geçmeyeyim, oyunda seçebileceğimiz farklı ırklar yer almasına rağmen hepsi paralı. Sadece Phoenix Elves ırkı açık ve ücretsiz olarak seçilebiliyor. Size yetersiz gelirse uygulama içi satın almalarla diğerlerini açabilirsiniz.

Başta da belirttiğim gibi oyunda kaliteli artwork'ler mevcut. Tasarımcılar hiçbir detaydan kaçmamışlar ve oyunu güzel kılmak için hoş ayrıntılara yer vermişler. Diğer online oyunlarda olduğu gibi Summoner Wars'ta da oynayabilmek için internet bağlantısına ihtiyaç duyuyoruz. Yeni başlayan oyuncular için oyunda tutorial bulunmakta. Temel bilgileri bu bölümden alabilirsiniz.

Kısaca, Summoner Wars heyecanlı bir kart oyunu ve etkileyici bir yapıya sahip. Fantastik öğelerden hoşlanıyorsanız mutlaka denemelisiniz.