Super aTool Box-cache battery

Super aTool Box-cache battery

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 138
  • DOSYA BOYUTU 1.4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici aipopDev

Super aTool Box-cache battery her Android cihazda bulunması gereken bir araç kutusudur

Super aTool Box-cache battery Android bakımı ve Android yönetimi konularında birçok aracı kullanıcılara ücretsiz sunan bir Android araç kutusudur.

Super aTool Box-cache battery kullanarak Android cihazınızın performansını arttırabilir, batarya ömrünü uzatabilir, gereksiz dosyalardan kurtulabilir ve uygulamalarınızı denetleyerek yönetebilirsiniz. Bu işlemleri oldukça kolay ve pratik bir şekilde yapmanıza yardımcı olan Super aTool Box-cache battery'nin özelliklerine yakından bakalım:

Uygulamaları SD Karta Taşıma:

Super aTool Box-cache battery Android cihazınıza herhangi bir uygulama yüklediğinizde size otomatik olarak bir bildirim gönderir ve uygulamaları hafıza kartınıza taşımak isteyip istemediğinizi sorar. Bu sayede menülerle boğuşmadan birkaç dokunuşla uygulamalarınızı SD kartınıza taşıyabilir ve depolama alanınızı daha verimli kullanabilirsiniz.

Tarayıcı Geçmişi Temizleme:

Super aTool Box-cache battery tarayıcınızın sakladığı internet gezinti geçmişinizi tespit eder ve temizler. Bu sayede kişisel bilgileriniz güvence altına girer. Tarayıcı geçmişi silme yanında uygulamaların sakladığı önbellek verileri, market arama geçmişi, Google Haritalar geçmişi ve Gmail geçmişi de temizlenebilmektedir.

Uygulama Yükleme ve Uygulama Kaldırma:

Super aTool Box-cache battery ile .APK uzantılı dosyalarınızı tespit ederek bu uygulamaları yükleyebilirsiniz. Bunun yanında telefonunuzda yüklü uygulamaların hepsini listeleyerebilir ve dilediğinizi kaldırabilirsiniz.

İşlemci ve Bellek İstatistikleri ve RAM Temizleme:

Super aTool Box-cache battery ile uygulamaların işlemci ve bellek kullanım değerlerini görüntüleyerek RAM temizleyebilir ve cihazınızın performansını arttırabilirsiniz. Bunun yanında Task Killer yani uygulama kapatma özelliği ile açık olan işlemleri ve uygulamaları sonlandırabilirsiniz.

Dosya Gezgini:

Super aTool Box-cache battery dosyalar arası oldukça hızlı geçiş yapabilen bir dosya gezginine sahiptir. Eğer telefonunuzda verimli olarka kullanamadığınız bir dosya gezgini varsa bu gezgini deneyebilirsiniz.

Batarya Ömrü Uzatma:

Super aTool Box-cache battery size batarya kullanım istatistiklerini, batarya sıcaklığını ve sağlık durumunu gösterir. Buradaki bilgilere göz atarak hangi işlemin daha çok batarya tükettiğini belirleyebilirve batarya ömrünüzü uzatmak için fikir sahibi olabilirsiniz

Uygulama İzinlerini Denetleme:

Super aTool Box-cache battery cihazınızda yüklü uygulamaların sahip olduğu izinleri tespit eder ve size bu izinler hakkında bilgi verir. Hangi uygulamaların SMS atma, arama yapma yetkilerine sahip olduğunu öğrenerek güvenliğiniz için önlme alabilirsiniz. Bunun yanında rehber, GPS konumu gibi kişisel bilgilerinize erişimi olan uygulamaları da görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede uygulamalarınızın güvenirliğini ölçebilirsiniz.

Super aTool Box-cache battery yükledikten sonra Android cihazınızın demirbaşı olacak oldukça kullanışlı bir uygulamadır.