Super Motocross

Super Motocross

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,083
  • DOSYA BOYUTU 33.49 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gamebra

Super Motocross ücretsiz olarka oynayabileceğiniz bir motor yarışı oyunudur

Super Motocross oyunculara motor kullanma becerilerini konuşturma imkanı veren bir yarış oyunu.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir motor yarışı oyunu olan Super Motocross'da zorlu arazi şartlarına sahip pistlerde motorumuza atlayarak yarışları tamamlamaya çalışıyoruz. Super Motocross'ta temel amacımız en kısa süre içerisinde yarışları tamamlayarak madalya kazanmak. Oyunda zaman karşı yarışırken dik rampalara tırmanıyoruz ve bu rampalardan uçarak doğru bir şekilde yere inmeye çalışıyoruz.

Super Motocross'un kontrolleri oldukça kolay. Oyunda motorumuzu hızlandırmak ve yavaşlatmak için aşağı ve yukarı ok tuşlarını kullanıyoruz. Havadayken dengemizi sağlamak için ise sağ ve sol ok tuşlarını kullanıyoruz. Oyunda performansımıza göre 3 farklı madalya kazanabiliyoruz. Bu madalyalar altın, gümüş ve bronz olarka sınıflandırılıyor ve pisti tamamlama hızımıza göre bu madalyaları toplayabiliyoruz. Madalya topladıkça yeni motorların ve yarış pistlerinin kilidini açabiliyoruz.

Super Motocross ortalama bir grafik kalitesine sahip. Oyun düşük sistem gereksinimlerine sahip olduğu için eski bilgisayarlarda bile rahatça çalışabilmekte.