Süper Optimizasyon

Süper Optimizasyon

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 42,660
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Power Apps Tools

Android telefon ve tabletinizden en yüksek performansı elde etmek için bu optimizasyon programını kullanabilirsiniz.

Android kullanıcılarının sistem performanslarında karşılaşabilecekleri sorunlara karşı kullanmaları gereken pek çok performans optimizasyon uygulaması mevcut. Bu uygulamalardan bir tanesi ise Süper Optimizasyon ve işini en iyi şekilde tamamen ücretsiz olarak gerçekleştiriyor diyebilirim.

Uygulamanın içerisinde bulunan Android telefon performansını arttırma araçları bir kaç farklı kategori altında listelenmiş durumda. Pil sıkıntısı çekenler direkt olarak bataryalarını en iyi şekilde optimize edecek ayarları bulabilir ve gereksiz bileşenlerin kapatılarak pil tüketimlerinin durdurulması sağlanabilir.

Ayrıca telefonunuzda bulunan önbellekteki dosyaların kaldırılması, disk alanı arttırma, işlemleri sonlandırma gibi pek çok konuda yetkin olan uygulama sayesinde uzun zaman sonra telefonunuzu yeniden ilk günkü performansıyla kullanabilirsiniz.


Oldukça kolay kullanılır ve anlaşılır bir yapıya sahip olan uygulamanın tüm araçlarını deneyerek en iyi optimizasyonu elde etmeyi sakın unutmayın. Ücretsiz olan uygulamanın alanında en iyilerden birisi olduğu kesin.