Super Screen Capture

Super Screen Capture

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,620
  • DOSYA BOYUTU 3.67 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ZeallSoft

Super Screen Capture ile ekranınızdaki görüntüleri resim veya video olarak kaydedebilirsiniz

Super Screen Capture kullanıcılara ekran görüntüsü alma ve resim dosyası olarak kaydetme, video kaydetme ve ses kaydetme konularında yardımcı olan bir ekran kayıt programıdır.

Hemen hemen ekran kaydı ile ilgili bütün ihtiyaçlarımızı karşılayabilen bir program olan Super Screen Capture bize görsel anlatımlarımızda kullanmak üzere ekranımızdaki görüntüleri resim dosyasına dönüştürme imkanı veriyor. Super Screen Capture ile tam ekran ekran görüntüsü alabileceğimiz gibi ekranın belli bir bölümünün veya aktif pencerenin görüntüsünü de yakalayabiliyoruz. Super Screen Capture ayrıca yakaladığımız ekran görüntülerini düzenlememiz için kullanışlı resim düzenleme araçları da içeriyor.

Super Screen Capture ekran videosu kaydetme konusunda da kullanıcılara yardımcı oluyor. Bu özellik sayesinde masaüstümüzde yaptığımız işlemleri video dosyalarına dönüştürebiliyoruz ve video anlatımlar hazırlayabiliyoruz. Super Screen Capture ile video kaydı ile birlikte ses kaydı da yapabilmekteyiz. Program bize videoların kaydedileceği formatı ve sıkıştırma yönetimini belirleme imkanı da vermekte.

Super Screen Capture ile görüntü yakalamak, video çekmek ve diğer işlemler için kullanacağınız kısayol tuşlarını belirlemeniz de mümkün.