Super Webcam Recorder

Super Webcam Recorder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 103,503
  • DOSYA BOYUTU 2.67 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ZeallSoft

Super Webcam Recorder ile web kameranızdan video kaydedebilirsiniz

Super Webcam Recorder kullanıcılara webcam üzerinden video kaydetme konusunda yardımcı olan bir ekran kayıt programıdır.

Super Webcam Recorder ile web kameramızdaki görüntüleri kolay ve pratik bir şekilde videolara dönüştürerek bilgisayarımıza video dosyaları şeklinde kaydedebiliyoruz. Program bu iş için bize sıkıştırma metodunu belirleme ve sıkıştırma kalitesini ayarlama imkanı da sunmakta. Bu sayede kaydedilen videoların bilgisayarımızda ne kadar yer kaplayacağını belirleyebilmekteyiz.

Super Webcam Recorder ile kaydedceğiniz videoları AVI veya WMV formatlarında kaydedebilmekteyiz. Program webcam video kaydetme özelliğinin yanında web kamerası görüntülerinden ekran görüntü alma özelliğine de sahip. Bu sayede web kameramızdaki görüntüleri resim dosyaları olarak kaydedebilmekteyiz. Super Webcam Recorder'ın sahip olduğu seri çekim özelliğiyle tek bir tıklamayla arka arkaya seri halinde ekran görüntüleri alabiliyoruz.

Super Webcam Recorder bize kullanışlı video düzenleme seçenekleri de sunuyor. Super Webcam Recorder ile kaydettiğimiz videoları kesebiliyoruz ve istenmeyen bölümleri videodan çıkarabiliyoruz.