Supermarket Management 2

Supermarket Management 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 138
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici G5 Entertainment

Supermarket Management 2'de süpermarket yönetmeye ve gelen müşterilerin siparişlerine hızlı şekilde yanıt vermeye çalışıyoruz.

Supermarket Management 2, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir süpermarket yönetme oyunu.

Ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyundaki temel amacımız yöneticiliğini üstlendiğimiz marketimizi en iyi şekilde işletmek ve gelen müşterilerin memnun ayrılmalarını sağlamak. Oyunda tam tamına 49 zorlu bölüm mevcut. Bölümlerde mücadele ederken sergilediğimiz performansa göre 22 farklı başarım kazanma şansına sahibiz.

Supermarket Management 2'de aynı anda birden fazla müşteriye hizmet vermek zorunda kalabiliyoruz. Bu noktada yapacağımız en iyi şey mümkün olduğunca hızlı olmak ve müşterilerin siparişlerini doğru bir şekilde teslim etmek.

Elbette yönetici koltuğunda oturduğumuz için markette çalışacak görevliler alma ve işi büyütme gibi atılımları yapmak da bize düşüyor. Gerçek hayattaki durumlara göre hazırlanmış olan Supermarket Management 2, uzun soluklu bir mobil oyun arayanların göz atması gerken seçeneklerden.