SuperSimple Video Converter

SuperSimple Video Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 852
  • DOSYA BOYUTU 8.67 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gromada.com

SuperSimple Video Converter ile tüm videolarını iPhone, Android, Youtube ve benzer platformlara uyumlu şekilde dönüştürebilirsiniz.

SuperSimple Video Converter, ses ve video dosyalarını farklı formatlara dönüştürmenize olanak sağlayan oldukça kullanışlı video dönüştürme programıdır. FLV, AVI, MP4, WMV, WMA, MP3 ve WAV formatlarını destekleyen program, Youtube ve DVD'ler için özel olarak videolar hazırlamanıza da olanak sağlar.

Kullanıcı arayüzü oldukça şık ve anlaşılır olan program, dosyaları içeri aktarmak için sürükle bırak ve dosya yöneticisi yöntemlerini desteklemektedir. Aynı anda birden çok dosyayı da dönüştürmenize olanak sağlayan program, bu özelliği sayesinde oldukça kullanışlıdır.

Dönüştürülecek dosyaların yer aldığı liste üzerinde çıkış formatını, dosya klasörünü, dosya boyutunu, dosya uzunluğunu, dosya özelliklerini ve çok daha fazlasını görüntüleyebilirsiniz. Eğer varsayılan ayarlardan memnun değilseniz, dönüştürme ayarlarını kendinize göre yapılandırabilirsiniz.

Diğer yandan varsayılan ayarlar yerine kendi yapılandırmış olduğunuz ayarları farklı profiller altında kaydedebilir ve sonraki dönüştürme işlemlerinde kendi belirlemiş olduğunuz ayarları kullanabilirsiniz.

Sistem kaynaklarını çok fazla yormadan ve oldukça makul bir hızla dönüştürme işlemlerini gerçekleştiren SuperSimple Video Converter ile dönüştürülen dosyalar oldukça iyi bir görüntü ve ses kalitesine sahiptir.

Testlerim sırasında herhangi bir hata veya sistem üzerinde donmaya neden olmayan program gerçekten işini oldukça iyi yapıyor. Video ve ses dosyalarınızı dönüştürmek için kolay kullanımlı ve güçlü bir dönüştürme programına ihtiyaç duyuyorsanız, SuperSimple Video Converter'ı mutlaka denemenizi öneririm.