Surgeon Simulator

Surgeon Simulator

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 2,211
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bossa Studios Ltd

Surgeon Simulator, şanssız hasta Bob'u ameliyat ile tedavi etmeye çalışacağınız komik ve eğlenceli bir Android ameliyat oyunu.

Surgeon Simulator, Android platformu üzerinde en çok ilgi gören ameliyat oyunlarından bir tanesi. Hasta olarak ameliyat masasına yatan Bob karakteri üzerinde istediklerinizi deneyerek onu kurtarmaya yada öldürmeye çalışabilirsiniz. Oyunun komik yanlarından bir tanesi ise ameliyat masasında doktorun ellerinin titremesi.

Bir milyondan fazla oyuncuya sahip olan Surgeon Simulator ücret karşılığında satın alınarak oynanıyor. Eğer ücretli oyunlar oynamayı sevmiyorsanız Surgeon Simulator size göre bir oyun değil. Fakat verdiğiniz ücrete değecek bir eğlence sunduğunu söyleyebilirim.

Kendinizi gerçek bir doktor gibi hissetmenizi sağlayan oyunda Bob'u ameliyat ederek ya kurtaracak yada öldüreceksiniz. Diş tedavisi, açık ameliyat ve organ nakilleri yaparken çok dikkatli olmanızı öneririm. Oyunda tamamlamanız gereken 50 farklı başarım bulunuyor. Sürekli yeni ameliyat türleri ile güncellenen oyunu satın alarak mutlaka denemelisiniz.