Sworkit Personal Trainer

Sworkit Personal Trainer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 449
  • DOSYA BOYUTU 17.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nexercise Inc

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz egzersiz uygulamasıdır.

Sworkit Personal Trainer, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir egzersiz uygulamasıdır. Spor yapmak ya da egzersiz yapmak, kendi kendinize çok zor gelebilir. Bu yüzden sizi motive edecek ve yardımcı olacak bir antrenöre ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Ama artık bunun için spor salonlarına gitmenize gerek yok.

Özellikle yoğun iş hayatına sahip insanların genelde spor salonuna ayıracak vakitleri olmuyor. Fakat bu gibi durumlarda suçluluk hissetmek yerine Sworkit uygulamasına başvurabilirsiniz. Uygulamayı indirdiğinizde ilk olarak iki ana kategoriden birisini seçmeniz gerekiyor. Ardından da kaç dakika egzersiz yapmak istediğinizi seçiyorsunuz.

Daha sonra uygulama sizi seçtiğiniz kategoriye göre yönlendirerek size 30 saniyelik aralıklardan oluşan egzersizler sunuyor. Böylece her hangi bir ekstra ekipman gerekmeden, çalışmak istediğiniz süreyi kendiniz seçerek egzersiz yapmış oluyorsunuz.

Uygulamada 160'dan fazla çeşitli egzersiz bulunuyor. Bu yüzden sürekli aynı egzersizleri tekrarlamadan ve sıkılmadan vücudunuzu çalıştırmış oluyorsunuz. Bu egzerzisler de vücudunuzun her bölgesini hedef alıyor ve pilatesten yogaya herkese yönelik farklı çalışmalar sunuyor.

Eğer ücretsiz versiyonu beğendiyseniz size çok daha fazla özellik sunan ücretli versiyona da yükseltebilirsiniz. Böylece kendinize özel çalışmalar oluşturup kaydedebilir, çalışma aralıklarını istediğiniz gibi ayarlayabilir ve çok daha fazla istatistiğe sahip olabilirsiniz.