Sylpheed

Sylpheed

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,209
  • DOSYA BOYUTU 6.39 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

Sylpheed, farklı e-posta hesaplarınızı tek bir yerden kontrol edebilmeniz için geliştirilmiş olan ücretsiz bir e-posta istemcisidir.

Sylpheed, bilgisayar kullanıcılarının farklı e-posta hesaplarını tek bir yerden kontrol edebilmeleri için geliştirilen gelişmiş özelliklere sahip, ücretsiz bir e-posta istemcisidir. Farklı e-posta hesapları üzerine gelen e-postaları okumak veya e-posta göndermek için web tarayıcısı yerine bir Windows yazılımı arayan tüm kullanıcılar için oldukça etkili bir çözüm sunan program, oldukça basit ve kullanışlı bir yapıya sahiptir.

Sade ve basit bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı oldukça anlaşılırdır ve bu nedenle her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Türkçe dil desteğine de sahip olan program yardımıyla gerçekleştirebileceğiniz tüm işlemleri, programın oldukça iyi bir şekilde kategorize edilmiş arayüzü üzerinde bulabilirsiniz. E-posta klasörleri, mesaj içerikleri ve e-posta işlemleri gibi kullanabileceğiniz tüm özellikler Slypheed'de yer almaktadır.

Farklı e-posta hesaplarınız için POP3 ve IMAP protokollerini destekleyen program yardımıyla gerekli yapılandırmaları yaparak, tüm hesaplarınız tek bir yerden kontrol ederek, çok daha verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. Aynı zamanda program içerisinde yer alan hesap oluşturma sihirbazı yardımıyla yapmanız gereken tüm yapılandırma seçeneklerini adım adım takip ederek tamamlayabilirsiniz.

Hatta kendinize ait bir Gmail hesabına sahipseniz, sadece birkaç adımda Gmail hesabınızı yapılandırarak Sylpheed üzerine ekleyebilirsiniz. Ardından Gmail hesabınız üzerinde yer alan e-posta adresinize gelen tüm e-postaları program altında görüntüleyebilir ve yine program yardımıyla kolayca e-posta gönderebilirsiniz.

Eğer spam veya gereksiz e-postalar konusunda bir endişeniz varsa hiç merak etmeyin. Çünkü Slypheed üzerinde yer alan gereksiz e-posta kontrol seçenekleri ve e-posta filtreleme seçenekleri sayesinde bu gibi sorunların kolayca üstesinden gelebilirsiniz.

Yine Slypheed üzerinde yer alan güzel özelliklerden bir tanesi de kayıtları sizin için otomatik olarak toplayan adres defteri özelliğidir. Göndermiş olduğunuz ve size gelen e-postalar üzerinde yer alan tüm kişileri kendi belirleyeceğiniz isimlerle adres defteriniz üzerine ekleyebilir ve daha sonra ihtiyaç duymanız durumunda kolayca bu kişilere tekrar ulaşabilirsiniz.

Testlerim sırasında hesap oluşturma, gelen e-postaları indirme, e-posta gönderme ve daha birçok konuda sorunsuz bir şekilde çalışan program, sistem kaynaklarını da neredeyse hiç yormadan çalışıyor.

Kolay kullanabileceğiniz, gelişmiş özelliklere sahip ve güçlü bir e-posta istemcisine ihtiyaç duyuyorsanız Slypheed'i mutlaka denemenizi öneririm.