Sync.ME

Sync.ME

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 850
  • DOSYA BOYUTU 10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sync.ME LTD

Sync.ME uygulaması, Android cihazlarınızdaki kişilerin kolaylıkla senkronize edilmesini ve güncellenmesini sağlıyor.

Sync.ME uygulaması, Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz, telefonunuzda bulunan kontakların bilgilerinin her zaman güncel olarak kalmasını sağlayan uygulamalardan bir tanesi. Sahip olduğu anlık senkronizasyon yeteneği sayesinde kişilerinizin her zaman için sorunsuzca güncellenmesine yardımcı oluyor.

Uygulama, Facebook hesabınız bağlandıktan sonra onların paylaşımlarını ve fotoğraflarını senkronize etmeye başlıyor ve böylece kişiler listesinde yer alan fotoğraflar da profil fotoğrafları ile güncelleniyor. Siz o kişilerle bir çağrı gerçekleştirdiğinizde telefonuzun ekranında direkt olarak o kişilerin fotoğraflarını görebiliyorsunuz.

Ayrıca, arkadaşlarınızın doğum günlerini de size bildiren program, bildirimler sayesinde hiç bir tanıdığınızın doğum gününü kaçırmanıza imkan tanımıyor. Profil resimlerinin yanında, telefon numaraları, adres, şirket bilgileri ve e-posta adresleri gibi diğer bilgileri de güncellemesi sayesinde Sync.ME bir iletişim senkronizasyon programı haline geliyor.

Sık sık kişilerini güncellemeyi unutanlar ya da bu işle uğraşmak istemeyenlerin kesinlikle tercih etmesini öneriyorum.