SynNotes

SynNotes

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,613
  • DOSYA BOYUTU 0.86 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sepich

SynNotes programını kullanarak web ve yazılım kodlama işlemlerinizi daha hızlı ve etkili bir hale getirebiliyorsunuz.

SynNotes uygulaması, web ve program geliştiriciler tarafından tercih edilebilecek kullanışlı not tutma ve kod yazma uygulamaları arasında yer alıyor. Açık kaynak kodlu olarak geliştirilen ve kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan program, böylece kod yazma ve not alma işlemlerinin en rahat yoldan gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Sunduğu araçların kullanışlı ve basit bir arayüzle sunulması ise tabii ki kullanım esnasında zorluklarla karşılaşmanıza engel oluyor.

SynNotes'un sahip olduğu çok sayıda programlama ve web tasarım dili desteğinden faydalanarak kodları okumak çok kolay bir hale geliyor ve böylece renklendirilmiş kodlar arasından aradıklarınızı seçmekte pek de zorlanmıyorsunuz.

Uygulama içerisinde bulunan arama fonksiyonunu kullandığınızda, aradığınız kod hemen bulunuyor ve ayrıca bulunan bu bilgilerin renklendirilmesi sayesinde görmek oldukça kolay bir hal alıyor. Bulunan satırlara dair hızlı gitme butonlarının sol barda yer alması sayesinde istediğiniz kod kısmına gitmek için kaydırma barıyla uğraşmak zorunda da kalmıyorsunuz.

Kullanmadığınız zamanlarda görünmez bir şekilde bekleyen, kullanacağınız an tek bir klavye kısayoluyla yeniden ekranınıza gelebilen SynNotes, böylece hem devamlı kullanımlar hem de sadece not tutma amaçlı kod kopyalama işlemlerini gerçekleştirirken yeterince hızlı bir kullanım deneyimi elde etmenizi sağlıyor.

Eğer uzun kod yazma seanslarınızda karmaşıklıklardan kurtulmak ve düzen içerisinde çalışmak istiyorsanız sahip olmanız gereken ücretsiz araçlardan bir tanesi olduğunu söyleyebilirim.