System Monitor

System Monitor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 122
  • DOSYA BOYUTU 3.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tekton Technologies

System Monitor uygulamasını kullanarak iOS cihazınızın sistem işleyişini detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz.

System Monitor, iOS cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğimiz kapsamlı bir sistem takip ve görüntüleme aracıdır. Pil tüketimi, kullanılabilir hafıza ve kullanılan hafıza gibi önemli bilgilere ulaşmamızı sağlayan System Monitor, herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilecek bir arayüze sahip.

Uygulamanın temel işlevleri arasında kalan pil yüzdesini, kullanılan hafıza miktarını, boş kalan hafıza miktarını ve diğer önemli istatistikleri göz alıcı görseller eşliğinde sunması. Bu kategoride yer alan bazı uygulamalar görselliğe çok fazla önem vermiyor. System Monitor ise işlevselliği görsellikle birleştirerek kullanıcılara üst düzey bir deneyim sunuyor.

System Monitor'a girdiğimizde karşımıza farklı fonksiyonların toplandığı bir menü çıkıyor. Ekranın aşağısında yer alan bu menüde yer alan her işleve bir ikon atanmış ve ikonların hangi özelliğe hizmet ettiği kolayca anlaşılabiliyor. İşlemci ikonuna tıklayınca bellek bilgileri, yıldırım ikonuna tıklayınca batarya durumu bilgileri geliyor.

Genel olarak başarılı sonuçlara imza atan System Monitor, cihazını detaylı bir şekilde takip etmek isteyen herkesin denemesi gerekenler arasında yer alıyor.