System Shield

System Shield

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,479
  • DOSYA BOYUTU 0.44 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici iolo Technologies

System Shield, bilgisayarınızda performans kaybı yaşamadan virüs ve casus yazılımlara karşı koruma sağlar.

Bilgisayar performansını düşürmeden çalışan programlar her kullanıcının tercihidir. System Shield performası düşürmeden gerçek zamanlı koruma sağlayarak tehditleri sizden uzak tutar. Program pop-up uyarı ekranlarıyla kullanıcıları rahatsız etmeden çalışır. Oyun oynarken, video ve film izlerken keyfinizi kaçırmaz.

İki milyondan fazla virüse karşı koruma sağlayan program, gerçek zamanlı olarak tehlikeleri sezerek önleyebilir. Yapay zekanın bir ürünü olan bu teknolojiyle potansiyel tehditlerde sezilebiliyor. İnternet kullanımıyla beraber sayıları milyonları bulan tüm zararlı yazılımlar, System Shield'ın ilgi alanına giriyor. Kimlik ve şifre bilgilerinizi çalanlar, günlük aktivitelerinizi takip ederek istatistik toplayanlar veya bilgisayardaki tüm bilgileri dışarı iletebilen casus yazılımlar. Siz farketmeden bilgisayara sızan daha pek çok zararlı yazılımdan korunmak için System Shield'dan yardım alabilirsiniz.

System Shield'ın engelleyip kaldırdığı zararlı yazılımlar: Virüsler, Spyware (casus yazılım), Worm (solucan), Trojan Horses (truva atı), Rootkit, Bot, Keylogger, Adware, Backdoor, Kimlik ve şifre hırsızları, Crimeware, Ransomeware, Scumware