Taksi 7x24

Taksi 7x24

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 34
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TAXI 7X24

Turkcell ve Tetaş Elektronik'ten dijital taksi uygulaması

Taksi 7x24, dünyanın ilk dijital operatörü Turkcell’in hem taksi müşterileri hem de şoförleri için geliştirdiği bir mobil uygulama. Tetaş Elektronik’in Turkcell ile iş birliği neticesinde çıkan uygulama, Turkcell BiP ve Paycell ile entegre çalışıyor.

Taksi bekleme derdinden kurtaran, tek dokunuşla taksi çağırma kolaylığı sunan mobil uygulamalardan Taksi 7x24, Turkcell ve Tetaş Elektronik’in birlikte hazırladığı dijital taksi uygulaması. Android telefonunuz üzerinden BiP uygulaması aracılığıyla bulunduğunuz yere tek tuşla taksi çağırabiliyor, taksiye vereceğiniz ücreti yol bilgileriyle birlikte görebiliyorsunuz. En kısa, en hızlı ve en hesaplı şekilde yolculuğu nasıl yapacağınız gösteriliyor. Taksi ücretini ister Turkcell’in ödeme sistemi Paycell ile, ister kredi kartınızla, isterseniz de nakit ödeyebiliyorsunuz. Yolculuk sonunda şoföre memnuniyet puanı da verebiliyorsunuz.

Taksi 7x24 uygulaması ile adres bulamama sorunu da çözülüyor. Şoförler, tablet üzerinden taksi çağrılarını kolayca alıp gidecekleri yeri navigasyon üzerinden rahatlıkla bulabiliyor. Tablet, sadece şoförlere değil, taksi müşterilerine de veriliyor. Tablet üzerinden internete girme, size özel sunulan çeşitli içeriklere ulaşabiliyorsunuz.