@Taksi

@Taksi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 99
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici aTaksi

@Taksi, bulunduğunuz bölgeye kolay ve hızlı bir şekilde taksi çağırmanız için kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

@Taksi, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir taksi çağırma uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Kolay bir kullanıma sahip olan @Taksi ile hızlı bir şekilde taksi çağırabiliyorsunuz.

Size en yakın anlaşmalı taksiyi bulup size yönlendiren bir uygulama olan @Taksi, tek tuş ile gideceğiniz yere ulaşmanızı sağlıyor. Oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan uygulama ile rezervasyon yapabiliyor ve gideceğiniz gün taksiyi kapıda hazır olarak bulabiliyorsunuz. Adres tarif etme derdinden kurtulma imkanı da sunan @Taksi, taksi arama derdinden kurtulmanızı sağlıyor. Kredi kartı ile ödeme yapma olanağını da size sunan uygulama, mutlaka herkesin telefonunda olması gereken bir uygulamadır. Eğer taksileri sıklıkla kullanıyorsanız @Taksi uygulamasını mutlaka indirmelisiniz.

Nerede olursanız olun taksi çağırabileceğiniz uygulama ile kolay ve hızlı bir şekilde işinizi görebiliyorsunuz. Taksi arama derdine alternatif bir çözüm olarak söyleyebileceğim @Taksi uygulamasın sakın kaçırmayın.

@Taksi uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.