Talking Clock

Talking Clock

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 95
  • DOSYA BOYUTU 22.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mobo Studio

Talking Clock, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir saat uygulamasıdır.

Talking Clock, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir saat ve alarm uygulamasıdır. Gerçekten kullanışlı bir verimlilik uygulaması olan Talking Clock'un en önemli özelliği adından da anlaşılacağı gibi konuşan bir saat olması.

Talking Clock, şu anda mobil cihazlarınızda bulabileceğiniz en iyi sesli zaman ve saat uygulaması diyebilirim. Üstelik uygulamanın Türkçe desteği de var yani sesli saat bildirimini ya da ne kadar zaman kaldığının bildirimini kendi dilinizde duyabiliyorsunuz.

Uygulama kullanıcılara bir ya da birden fazla zamanlayıcı ayarlama şansı tanıyor. Bunu da ister planlı ister de manuel olarak yapabiliyorsunuz. Bununla birlikte bu ayarlanmış zamanlayıcıları istediğiniz gibi tekrar edilecek şekilde seçebiliyorsunuz.

Uygulamanın sesli olarak bildirdikleri arasında o anki saat, ne kadar süre geçtiği, kalan süre, şahsi rekor ve alarm bulunuyor. Bütün bu saatleri kendiniz ayarlayabiliyor, alarmı da istediğiniz her hangi bir özel sesle yapabiliyorsunuz.

Önemli toplantılarınıza geç kalmak istemiyorsanız, günlük olarak spor yapıyor ve kaç dakika yaptığınızın takibini tutmak istiyorsanız, sabah aktivitelerinizi sürelendirmek istiyorsanız ve bütün bunları telefonu elinize almadan yapabilmek istiyorsanız Talking Clock aradığınız uygulama olabilir.