Tansiyon Prank

Tansiyon Prank

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,786
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Droid-Developer

Tansiyon Prank, Android cihazlarınızda şaka amaçlı tansiyon ölçmenize yarayan bir simülasyondur.

Tansiyon Prank, akıllı telefonlarında şaka amaçlı tansiyon ölçmenize olanak veren bir simülasyon uygulaması olarak dikkat çekiyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletleriniz üzerinden rahatlıkla kullanabileceğiniz uygulamada, kan basıncı, kalp hızı ve nabzınızın tıpkı gerçekmiş gibi gösterildiğine şahit olacaksınız. 

Uygulamanın şaka amaçlı olduğunu üzerine basa basa vurgulamak istiyorum. Daha sonra Tansiyon Prank uygulamasının incelemesini okumalısınız, zira gerçekçi bulup deneyeceklerin çok büyük yanılgıya düşecekleri bir gerçek. Uygulama şaka amaçlı ama tasarımı ve kullanımı oldukça gerçekçi, ona ne diyeceksin dediğinizi duyar gibiyim. Efendim, uygulamanın güzelliği de burada zaten, oldukça gerçekçi tasarlanmış ki bizler şaşırıp 'aa ne kadar güzel, teknoloji çok gelişti abi' diyebilelim diye bu düşünülmüş. 

Tansiyon Prank'de gerçekten çok iyi grafikler ve mükemmel sesler bulunuyor. Parmak izi tarayıcınıza parmağınızı tarattığınızda, karşınızdaki ekranda kalbin şemasını göreceksiniz ve gerçekten tarıyormuş hissine kapılacaksınız. Tarama bittikten sonra ise tansiyon ölçüldüğünde baktığımız veriler karşınıza gelecek. 

Tekrar tekrar hatırlatacak olursam, bu uygulamayı yükleyerek gerçekten kan basıncını ve kalp hızını ölçemezsiniz. Ancak çocuklarınız doktor oyunu oynamak ister, arkadaşlarınıza şaka yapmak istersiniz, işte o zaman uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.