TEBookConverter

TEBookConverter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,511
  • DOSYA BOYUTU 46.96 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Okan Ozcan

TEBookConverter programı sayesinde hiç zorlanmadan elinizdeki e-kitap dosyalarını diğer e-kitap dosya formatlarına dönüştürebilirsiniz.

E-kitap okuyucu cihazların son zamanlarda giderek daha da popüler hale geldikleri bir gerçek. Ancak bu konuda her ne kadar çok popüler formatlar mevcut olsa da bazı cihazlar standartların dışındaki formatları açabiliyorlar ve bu nedenle kullanıcılar ellerinde bulunan satın aldıkları e-kitap dosyalarını maalesef okuyamıyorlar. Ayrıca internet üzerinden edinilen bazı e-kitaplar da yine sıradışı formatlardan oluştukları için bunları cihazlara uygun hale getirmek büyük bir gereklilik haline geliyor.

TEBookConverter programı, tam da bu tip sorunlarla karşılaşmak istemeyenler için hazırlanmış ücretsiz bir uygulama olarak sunuluyor ve pek çok e-kitap formatını diğer e-kitap formatlarına dönüştürmek için kullanılıyor. Bu sayede hangi cihazı kullanırsanız kullanın herhangi bir uyumsuzluk sorunu ile karşılaşma ihtimaliniz neredeyse sona eriyor.

Programın desteklediği formatları kısaca listelemek gerekirse: CBZ, CBR, CBC, CHM, DJVU, DOCX, EPUB, FB2, HTML, HTMLZ, LIT, LRF, MOBI, ODT, PDF, PRC, PDB, PML, RB, RTF, SNB, TCR, TXT ve TXTZ.

TEBookConverter programını kullanırken sadece tek bir dosyanın çevrilmesini beklemek zorunda da değilsiniz. Çoklu işlem desteği sayesinde tüm elinizdeki e-kitapları programın içerisine atabilir, daha sonra toplu bir şekilde dönüştürülmelerini de sağlayabilirsiniz. Çalışması sırasında herhangi bir sorun barındırmaması ve hızlı bir şekilde dönüştürme işlemlerini gerçekleştirmesi nedeniyle kaliteli bir e-kitap dönüştürücü olduğunu söyleyebilirim.