TEOG: Çıkmış Sorular

TEOG: Çıkmış Sorular

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 782
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Yavuz Öztürk

Geçmişteki TEOG sınavlarında sorulan soruları ve cevaplarını inceleyebilirsiniz.

TEOG sınavlarına hazırlanan öğrencilere yönelik hazırlanan bir Android uygulaması olan TEOG: Çıkmış Sorular ile geçmişte çıkmış tüm soruları ve cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Temel Eğitim’den Ortaöğretime Geçiş sınavı olarak bilinen TEOG’a her sene milyonlarca öğrenci giriyor ve istedikleri liselerde okuyabilmek için birbirleriyle yarışıyorlar. Sınava hazırlanırken onlarca test kitabını bitiren öğrencilerin bir başka çalışma yöntemi ise geçmiş yıllarda sorulan soruları incelemek. Kitap haline getirilmiş bu sorulara para vermek yerine, Android işletim sistemli telefon ve tabletlerde rahatça kullanılabilen TEOG: Çıkmış Sorular uygulamasında yıllara göre ayrılmış sınavları inceleyebilir ve kendinizi test edebilirsiniz.

Geçmiş yıllarda yapılan sınavları kitapçıklarına kadar görebileceğiniz, her ders için ayrı ayrı kategorize edilmiş şekilde soruları inceleyebileceğiniz uygulama bu anlamda öğrenciler için oldukça faydalı hale geliyor diyebilirim. Oldukça basit ve modern bir arayüze sahip olmasıyla birlikte herkesin zorluk çekmeden kullanabileceği TEOG: Çıkmış Sorular uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir, TEOG’a kolaylıkla hazırlanabilirsiniz.