Tep

Tep

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 19
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ZeaLab Products

Tep uygulaması sayesinde Android cihazınızla bir yandan spor yapabilir, bir yandan da sanal bebeğinizi mutlu edebilirsiniz!

Tep uygulaması, son dönemlerde karşılaştığımız en ilginç spor ve aktivite takibi uygulamaları arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Android sahiplerine yönelik olarak hazırlanmış olan uygulama, sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdiğiniz tüm spor aktivitelerine dair gereken kayıtları tutuyor ve spor yapmanız için sizi motive edici bir kaç özelliğe de sahip diyebilirim.

Uygulamada bir sanal bebek sahibi oluyorsunuz ve bebeğiniz de bir zürafa. Temel amacımız ise onu mutlu, karnı tok gözü pek tutmaya çalışmak. Tabii ki tahmin edebileceğiniz gibi sanal hayvanınızı mutlu etmenin tek yolu ise spor yapmak. Siz spor yaptıkça zürafanızın çevresi daha güzel hale geliyor ve küçük ödüller alarak onu besleyebiliyorsunuz. Eğer spor yapmaz ve kendinizi salarsanız küçük hayvancığınız mutsuz, zayıf bir hale geliyor ve çevresi giderek daha karanlık bir hal alıyor.

Dolayısıyla uygulamanın sevimli karakterimizi kullanarak biraz duygularımızla oynadığını ancak bunun geri dönümü olarak bizi spora zorladığını söylemek gerek. Eğer spor yapmak için motivasyon kaynağı arıyorsanız uygulamanın bu özelliği hoşunuza gidecektir.

Sporunuz esnasında GPS üzerinden hareketlerinizi takip eden Tep, böylece mesafe ölçümü, kalori yakımı, süre ve pek çok diğer spor için gerekli bilgiyi size sunabiliyor. Bu bilgileri içeren raporları ise haftalık, aylık gibi süreçlerle inceleyebiliyorsunuz. Dilerseniz tüm spor istatistiklerinizi dostlarınızla zürafanızı kullanarak sosyal ağ hesaplarınız üzerinden de paylaşabiliyorsunuz.

Eğer hem eğlenceli bir spor uygulaması arıyor hem de sanal bebek sahibi olmak istiyorsanız Tep'in aradığınız uygulama olduğuna eminim. Göz atmadan geçmeyin derim.