Terraria Türkçe Yama

Terraria Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,189
  • DOSYA BOYUTU 1.18 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyun Çeviri

Terraria için hazırlanan OyunÇeviri Türkçe yaması sayesinde oyunun tüm elementlerine hakim olabilirsiniz.

Terraria, Minecraft'ın başlattığı retro akımına dahil olan ve oyuncuları bu yönüyle oldukça kendisine çekebilen oyunlardan bir tanesi. Tüm zamanların en çok satan oyunları arasına girmeyi başaran oyun, böylece eski tip grafiklerde yapılan oyunların bile doğru oynanış öğeleri ile sunulmaları durumunda ne kadar başarılı olabileceklerini göstermiş oldu.

Terraria'da yapabileceğiniz çok sayıda farklı şey var ancak bunların açıklamalarının İngilizce olması bazı oyuncuların zorlanmasına neden olabiliyor. OyunÇeviri ekibinin hazırladığı yama sayesinde oyunun tüm öğeleri Türkçe haline geliyor ve bu sayede hiç zorlanmadan oyunda yer alan tüm aksiyonları, üretilebilecek eşyaları ve yapılabilecek diğer şeyleri Türkçe olarak görebiliyorsunuz.

Terraria Türkçe yaması oyunun çalışması üzerinde herhangi bir değişikliğe sebep olmuyor ve güvenle kullanmanız mümkün. Oyunun grafik ve ses öğeleri tüm oyunculara hitap etmiyor olabilir ancak retro tarzdaki eski tip oyunlara benzer oynanışa sahip olan bu oyun bilhassa nostalji yapmak isteyenlerin de hoşuna gidecektir.

Oyunun yamasını kurmak için tek yapmanız gereken direkt olarak yamanın içerisinden çıkan kurulumu çalıştırmak. Türkçe yamasının 1.1.2 sürümü ile uyumlu olduğunu ve Steam haricindeki korsan sürümlerde çalışmayacağını da unutmayın.