Texturize It

Texturize It

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 861
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WGY Studio

Texturize It, resimlerinize iki boyutlu veya üç boyutlu doku efektleri ekleyebileceğiniz başarılı bir grafik düzenleme programıdır.

Not: Program kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif programlar için grafik yazılımları kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Fotoğraflarınıza veya hazırlamış olduğunuz grafik ve resimlere, iki boyutlu veya üç boyutlu dokular eklemenize olanak sağlayan Texturize It, hem yeni başlayan kullanıcılar hem de profesyonel kullanıcılar tarafından kullanılabilecek olan başarılı bir grafik düzenleme programıdır.

Tuğla, beton, kumaş, mermer, kağıt, metal, paslı yüzey, yılan derisi ve benzeri 90'dan fazla hazır dokuyu doğrudan resimleriniz üzerine uygulayabileceğiniz uygulama gerçekten çok kullanışlıdır.

Kullanıcı arayüzü oldukça şık ve sade bir şekilde tasarlanmış olan yazılımın kullanımı da oldukça basittir. Tek yapmanız gereken dosya yöneticisi yardımıyla düzenlemek istediğiniz resimleri program içerisine aktarmak ve kullanmak istediğiniz dokuyu seçmektir.

Dokuları seçtikten sonra anlık olarak resimlerin üzerine uygulanmış hallerini önizleme şansını da kullanıcılara sunan Texturize It, grafik düzenleme programını tüm kullanıcılarımıza öneririm.