The Battle Cats APK

The Battle Cats APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3
  • DOSYA BOYUTU 99 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PONOS Corporation

Kendi kedi ordunuzu oluşturduğunuz The Battle Cats APK, mobil cihazlarda oynayabileceğiniz bir strateji savaş oyunudur.

The Battle Cats APK, internetin en çok sevilen kahramanlarından olan kedilerin savaşlarını konu alan bir mobil aksiyon-strateji oyunudur. ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan The Battle Cats'te, ilginç bir oyun yapısı ve ilginç kedi kahramanlar bizi bekliyor. Kendi kedi ordunuzu oluşturun ve geliştirin.

Süper basit savaş sistemi sayesinde rahatlıkla oyun keyfinize devam edebilirsiniz. Karşınıza çıkan düşmanlarla savaşmanız çok kolaydır. Savaşmak istediğiniz kedinin üstüne tıklamanız yetiyor ve savaşa başlıyorsunuz.

Bu ilginçliğin nereden geldiğini merak ediyorsanız oyunun bir Japon yapımı oyun olduğunu belirtmekte fayda var. Hayal gücü anlamında sınır tanımayan Japonlar The Battle Cats'ta bütün yeteneklerini konuşturmuşlar. Düşman türlerinden sahip olduğumuz savaşçı kedilere kadar uçuk tasarımlarla karşılaşıyoruz.

The Battle Cats APK İndir

The Battle Cats'te bir kart oyunundaki gibi farklı kedi kahramanlarını temsil eden kartları topluyoruz ve kendi kedi ordumuzu yaratıyoruz. Sonrasında kedilerimizle birlikte savaş alanına çıkarak hazine ve galibiyet peşinde koşuyor, yeni kediler keşfediyoruz.

Düşman üslerini yok ederek başarı kazandıkça kedilerimiz seviye atlayabiliyor ve daha güçlü hale gelebiliyor. Ayrıca oyun içerisinde toplayabileceğimiz kapsüller, eşyalar ve hazineler kedilerimizi geliştirmemiz için bize alternatif yollar sunuyorlar. The Battle Cats 2 boyutlu çizimlerden oluşan grafiklere sahip. Sevimli görsellerle zenginleştirilen oyun kolay bir şekilde oynayabiliyor ve arkanıza yaslanarak rahatlamanıza yardımcı oluyor.

Siz de The Battle Cats APK indirin ve eğlenceli bir strateji oyunu deneyimi yaşayın!