The Blacklist: Conspiracy

The Blacklist: Conspiracy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 420
  • DOSYA BOYUTU 96.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

The Blacklist: Conspiracy, popüler polisiye dizi The Blacklist üzerine kurulu gizli obje oyunu.

The Blacklist: Conspiracy, NBC kanalının en çok izlenen polisiye dizisi The Blacklist üzerine kurulu gizli obje oyunu. Windows platformunda hem mobil hem de masaüstünde aynı oynanış sunan yapımda yeni bir FBI üyesi olarak birbirinden zorlu, sürprizlerle dolu çok sayıda soruşturmaya dahil oluyoruz. En büyük ortaklarımızdan biri FBI’ın en çok arananlar listesinde olduğundan kimseye de güven duymayan biriyiz.

Dünya genelinde büyük izleyici kitlesine sahip polisiye, suç, drama dizisi The Blacklist’in resmi mobil oyunu Gameloft’un imzasını taşımasıyla öne çıkıyor. Hem görsel hem de oynanış yönünden Windows platformundaki en iyi gizli obje bulma oyunu diyebilirim. Ücretsiz oynanabilir olması ve Türkçe dil desteği de bonusu.

Oyuna geçecek olursam; Yeni bir FBI üyesi olduğumuzdan deneyim kazanmamız için şehirde ne kadar olay varsa hepsi bize veriliyor. Hırsızlık, suikastçılar ve her türden FBI’ın listesine giren suçluların izini sürüyoruz. Bu noktada önemli kişilerin isimlerini almamızda bize bir dönem FBI’ın en çok aranan suçlular listesinde olan ve eski bir hükümet ajanı olan ama artık FBI’a yardım etme kararı almış biri; Reddington yardımcı oluyor.

Dizideki karakterleri de gördüğümüz hatta onlarla etkileşime girmemize izin veren oyunda yaptığımız seçimlere göre olayın gidişatını değiştirebiliyoruz. Şüphelileri yakaladıktan sonra yöneltilen sorulara farklı yanıtlar vererek farklı sonlar görebiliyoruz.