The Dark Hero

The Dark Hero

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 67
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hola Launcher Theme

The Dark Hero, Android telefon ve tabletiniz için karanlık bir tema istiyorsanız kullanmanız gereken ücretsiz bir uygulama.

The Dark Hero, Android mobil cihazlarınızın ekranlarını karanlıklara teslim etmenizi sağlayacak güzel ve şık bir Android tema uygulaması. Fakat uygulama tek başına çalışmıyor ve bu nedenle kullanabilmek için cihazınızda Hola Launcher uygulaması olması gerekiyor. Uygulamayı kullanmak için öncesinde Hola Launcher'ı ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. Eğer bir launcher uygulaması kullanmak istemiyorsanız bu temayı kullanma şansınız da bulunmuyor.

Batman teması olan The Dark Hero, Android telefon ve tabletlerinizin ekranlarının karanlık olmasını istiyorsanız tercih edebileceğiniz temalardan bir tanesi.

Çok basit, ufak boyutlu ve sade bir uygulama olan The Dark Hero Hola Theme sayesinde cihazlarınız diğer Android cihazlardan çok daha farklı görünecek ve daha havalı duracak. Eğer kişiselleştirme uygulamalarına önem veriyorsanız ve cihazınızın farklı görünmesini seviyorsanız The Dark Hero'yu indirmenizi tavsiye ederim. Fakat dediğim gibi uygulamayı indirip temayı kullanmaya başlamadan önce Hola Launcher uygulamasını indirmeniz gerekiyor.