The Elder Scrolls 5: Skyrim Türkçe Yama

The Elder Scrolls 5: Skyrim Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 81,649
  • DOSYA BOYUTU 0.85 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyun Çeviri

The Elder Scrolls 5: Skyrim için hazırlanan Türkçe yaması ile oyundaki tüm içerikleri Türkçe olarak okuyabilirsiniz.

The Elder Scrolls 5: Skyrim, serinin en çok beğenilen oyunu oldu ve böylece dünya çapında çok büyük satış rakamları yakaladı. Elbette ülkemizde de oyunun fanları mevcut ve heyecanın hiç durmadığı Skyrim'de büyücü, savaşçı, hırsız, katil, isyancı veya loyalist olarak maceraya atılabiliyorsunuz. Bir açık dünya RPG oyunu olduğu için oyunda yapabilecekleriniz kendi hayal gücünüzle sınırlı denilebilir. İsterseniz bütün Skyrim topraklarını başıboş olarak gezebilir, isterseniz de size verilen görevleri tamamlayabilirsiniz.

Oyunun tüm hikayesi, içerisindeki binlerce kitap, not, diyalog ve diğer yazılı ve sözlü içerikler ise maalesef İngilizce olduğu için yabancı dili çok iyi olmayan oyuncuların pek çok noktayı kaçırması mümkün. Bunun önüne geçebilmek için hazırlanan OyunÇeviri ekibinin yaptığı yama ise tüm dertlerinize çare olabiliyor.

Zira ekip, sadece menüler ve diyalogları değil, kitapları, notları, günlükleri, görevleri ve aklınıza gelebilecek diğer her şeyi tamamen Türkçe hale getirmiş durumda. Böylece oyunun arkaplanı ve tarihçesinde dair tüm bilgileri kendi dilinizde edinebiliyor ve daha fazla keyif alabiliyorsunuz.

Yamanın dezavantajı ise sadece orijinal oyunlarda çalışabilmesi. Bunu gerçekleştirmek için Steam üzerinden aktifleştirdiğiniz bir Skyrim kütüphaneniz olması gerekiyor. İndirdiğiniz yama dosyasını çalıştırdıktan sonra, en son adımda yamanın Steam üzerindeki sayfasına ulaşacaksınız ve yamaya abone olduğunuzda oyununuz da Türkçe hale gelecektir.