The House of the Dead: Overkill - The Lost Reels

The House of the Dead: Overkill - The Lost Reels

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 534
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SEGA

The House of the Dead: Overkill - The Lost Reels bolca eğlence sunan bir iOS oyunudur

The House of the Dead: Overkill - The Lost Reels ünlü oyun geliştiricisi SEGA tarafından yayılanan, efsanevi zombi oyunu serisi The House of the Dead'in iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'ler üzerinde ücretsiz olarak oynanabilen FPS oyunudur.

Isaac Washington ve Agent G adlı iki farklı kahramandan birini seçerek daldığımız macerada üzerimize akın akın gelen zombileri bizi ısırmadan öldürmeye çalışıyoruz. Üzerimize farklı tipte zombiler saldırıyor ve zombilerin bazıları diğerlerinden daha hızlı hareket ediyor. Bu nedenle zombilerin hareketlerine dikkat etmeli, en çok risk oluşturanı en önce öldürmeliyiz. Bu iş için bize birçok farklı silah seçeneği sunuluyor. Oyunda kazandığımız oyun içi parayla yeni silahlar satın alabileceğimiz gibi kullandığımız silahı da geliştirebilmekteyiz.

The House of the Dead: Overkill - The Lost Reels rahat bir şekilde oynanabilmekte. Kontroller yüksek hassasiyete sahip. Oyunda nişan almak için sol baş parmağımızı kullanırken ateş etmek için sağ baş parmağımızı kullanıyoruz. Bize her bölümde 2 farklı silah kullanabilme imkanı veriliyor. Zombilere ateş ederken bir yandan mermimize dikkat etmeli, şarjörümüzü müsait zamanlarda değiştirmeli veya kullandığımız silahı değiştirebilmeliyiz. Bölümlerde canımızı arttıran, bize para kazandıran veya zombileri daha kolay öldürmemizi sağlayan birçok farklı bonus yer almakta. Bu bonuslara ateş ederek onlara sahip olabiliyoruz.

The House of the Dead: Overkill - The Lost Reels hızlı ve akıcı bir yapıya sahip. Eğer FPS oyunlarını seviyorsanız The House of the Dead: Overkill - The Lost Reels'i kaçırmayın.