The Prison Game

The Prison Game

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,659
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Quaso

The Prison Game kalitesiyle dikkat çeken bir Türk yapımı online rol yapma oyunu

The Prison Game halen geliştirilmekte olan ve sahip olduğu yüksek kaliteyle oyun severlerin dikkatini çeken MMO türünde bir online hayatta kalma oyunu olarak tanımlanabilir.

DayZ ve H1Z1 benzeri rol yapma oyunu seçeneklerine dişli bir rakip olarak ortaya çıkan The Prison Game oldukça büyük potansiyele sahip bir yapım. The Prison Game'in hikayesi alternatif bir gelecekte geçiyor. Oyunda dünyadaki suç oranının büyük bir miktarda arttığına şahit oluyoruz. Hükümetler bu artan suç oranını bastırmak için ise farklı bir yönteme başvuruyorlar. Hapishaneler yetersiz gelince azılı suçlular için etrafı yüksek duvarlarla çevrili geniş şehirler hapishane olarak kullanılıyor. Bu hapishanenin içinde ise herhangi bir güvenlik gücü, düzeni sağlayacak gardiyan veya cezaevi ekibi bulunmuyor. Suçluların hayatta kalmak için her yola başvurabildiği bu şehirde biz de kendi hayatta kalma mücadelemize atılıyoruz ve heyecan dolu bir maceraya başlangıç yapıyoruz.

The Prison Game'de temel amacımız hayatta kalmak. Bu iş için de etrafımızdaki kaynakları verimli bir şekilde kullanmalı, her zaman attığımız adımı düşünmeliyiz. The Prison Game'de farklı yolları tercih ederek hayatta kalabilmeniz mümkün. Dilerseniz gizlice hareket ederek diğer suçluları tuzağa düşürebilir, dilerseniz silah ve fizksel gücünüzü konuşturabilir ya da diğer oyuncularla çeteler oluşturarak birlikte savaşabilirsiniz. Oyunda kendinize ait güvenli alanlar oluşturabiliyor, kendi, silahlarınızı inşa edebiliyor ya da topladığınız parayla şehir dışından dronelar aracılığıyla içeriye malzeme sızdırabiliyorsunuz.

The Prison Game oldukça yüksek kalitede grafiklere sahip olan bir online oyun. Türk yapımı The Prison Game'in grafik kalitesiyle bizi bir hayli şarşırttığını belirtmekte fayda var. Oyun eğer geliştirilme sürecini atlatabilirse oldukça başarılı olma potansiyeline sahip.