The Sims 3

The Sims 3

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 2,997
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici The Sims Studio

The Sims 3 ile eğlenceli bir yaşam simülasyon oyunu oynayabilirsiniz.

The Sims Studio tarafından geliştirilen The Sims 3 Windows platformunda oynanan bir yaşam simülasyon oyunudur. Rengarenk içeriklere ve görsel efektlere sahip olan oyun günümüzde her kesimden oyuncu tarafından ilgiyle oynanmaya devam ediliyor. Ülkemizde ve dünya da oldukça geniş bir kitleye sahip olan başarılı oyun satışlarını artırmaya devam ediyor.

Yayıncılığını Electronic Arts’ın yaptığı oyun da birbirinden farklı içerikler yer alıyor. Rengarenk içerikler eşliğinde eğlenceli zaman geçirecek olan oyuncular tek oyunculu bir oynanış eşliğinde zaman geçirecekler. Yapım içerisinde gerçekçi bir yaşam dünyası yer alırken oyunculara birbirinden farklı karakterlerle de etkileşime girme fırsatı veriliyor.

The Sims 3 Özellikleri

  • Geniş ve zengin bir içerik,
  • Birbirinden farklı karakterler,
  • Gerçekçi bir yaşam döngüsü,
  • Geniş bir harita,
  • Tek oyunculu bir oynanış,
  • 17 farklı dil seçeneği,

Türkçe dil desteğinin yer almadığı oyun içerisinde tam 17 farklı dil seçeneği yer alıyor. Tek oyunculu bir oynanış eşliğinde oyunculara eğlenceli anlar sunan yapım, günümüzde başarısını artırmaya da devam ediyor. Yapım içerisinde oldukça geniş bir harita yer alıyor. Oyuncular bu harita üzerinde epey geniş bir içerik sayesinde keyifli zaman geçiriyorlar. Zengin bir yaşam sürecine de ev sahipliği yapan oyun Steam üzerinde oyuncular tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendiriliyor.

Yapım içerisinde gece gündüz döngüsü olduğu gibi pek çok aktivite de yer alıyor. Oyuncular spor yapabilir, kulübe gidip eğlenebilir ya da arkadaşlarıyla çeşitli etkileşimlere girebilirler. Yapım içerisinde oldukça geniş bir dünya yer alıyor. Oyuncular bu dünya üzerinde gerçek hayatla eşdeğer durumlar ile karşılaşacak, keyifli zaman geçirmek için görevler yapacaklar. Hayallerindeki eve kadar oyun içerisinde tasarlama fırsatı bulacak olan oyuncular, evlerini diledikleri gibi döşeyebilecek diledikleri gibi bir yaşam sürebilecekler.

The Sims 3 İndir

Windows platformu ve konsol platformu için yayınlanan The Sims 3 milyonlarca kopya sattı. Günümüzde Steam üzerinde satışlarına devam eden başarılı oyun, kitlesini artırmaya devam ediyor.

The Sims 3 Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP (Service Pack 2) or Windows Vista (Service Pack 1)

İşlemci: (XP) 2.0 GHz P4 processor or equivalent; (Vista) 2.4 GHz P4 processor or equivalent

Bellek: (XP) 1 GB; (Vista) 1.5 GB

Grafik: 128 MB Video Card with support for Pixel Shader 2.0

Boş Alan: 1 GB