The Sims Mobile

The Sims Mobile

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,891
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Electronic Arts

The Sims Mobile, popüler strateji - hayat simülasyonu oyunu The Sims'in Android için indirilebilir sürümü.

The Sims Mobile, Electronic Arts’ın popüler hayat simülasyonu oyunu The Sims’in Android sistemli telefon ve tabletlerde oynanabilir sürümü. Mobil platformda ücretsiz indirilmeye açılan oyunun mobil sürümü PC sürümünü aratmayacak kadar kaliteli. Gerek modellemeler, gerekse de oynanış dinamikleriyle etkileyici olduğunu söyleyebilirim.

2000 yılında piyasaya sürülen strateji – hayat simülasyonu PC oyunu The Sims’in mobil platforma uyarlanmış hali eksiksiz oynanış sunuyor bizlere. Karakter yaratma (görünümleri, saç stilleri, hobileri, kullandıkları aksesuara kadar belirleyebiliyorsunuz) karakterlerin kişiliklerini belirleme, yaşayacakları evleri tasarlama (çok sayıda mobilya, ev eşyası, dekorasyon seçeneği mevcut) arkadaşlarınızla partiler düzenleme, hatta yeni arkadaşlıklar kurmanın mümkün olduğu detaylı tasarlanmış bir simülasyon oyunundan bahsediyorum.

Türkçe dil desteğiyle gelen The Sims Mobile oyunun sosyal yönünü atlamak olmaz; ondan da kısaca bahsetmek istiyorum. Oyunda diğer oyuncularla birlikte parti verme, onlara kendi tasarladığınız görkemli evi gösterme, romantik ilişkiler kurma ve daha saymakla bitiremeyeceğim yolla oyunculara bağlanma – bağlantı kurma şansına sahipsiniz.