The Trail

The Trail

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 386
  • DOSYA BOYUTU 641.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kongregate

The Trail, özgürce bir yolculuk sırasında karşınıza çıkan görevleri yapmanızı ve sağ kalmanızı amaçlayan bir simülasyon oyunu.

Oturduğunuz yerden farklı bölgeleri keşfetmek ve bu bölgelerde çılgınca maceralar yaşamak istiyorsanız, The Trail oyunu tam size göre. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz The Trail oyunu, zorlu görevleri ve eğlenceli hikayesiyle sizi bekliyor.

The Trail oyununda ana karakter ile birlikte bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Bu yolculuk sırasında oldukça dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü bulunduğunuz yerin yabancısısınız ve daha öncede de bu bölgeyle ilgili herhangi bir bilgiye ulaşamadınız. Bu yüzden oyundaki notları dikkatli okumalı ve temkinli hareket etmelisiniz.

Oyunda yolculuk sırasında karşınıza zarar verici canlılar çıkacak. Bu canlılardan kaçmanız gerekli. Ayrıca çantanızda çeşitli eşyalar yapabileceğiniz malzemeler taşımanızda da fayda var. Çünkü canınız azaldığında ve kalacak yer aradığınızda bu malzemeler çok işinize yaracak. The Trail oyununda size lazım olan malzemelere ise görevleri yaptığınızda erişebilirsiniz.

Oldukça ilginç bir simülasyon oyunu olan The Trail, sizi hikayesi ve aksiyonlarıyla birlikte büyüleyecek. Eğer standart oyunlardan sıkılmışsanız The Trail'i hemen şimdi denemenizde fayda var.