The Walking Dead 4. Bölüm Around Every Corner Türkçe Yama

The Walking Dead 4. Bölüm Around Every Corner Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,956
  • DOSYA BOYUTU 1.86 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyunçeviri

The Walking Dead 4. Bölüm Around Every Corner Türkçe Yama ile oyununuzu Türkçe olarak oynayabilirsiniz

The Walking Dead 4. Bölüm Around Every Corner Türkçe Yama beğenilen bir macera oyunu serisi olan The Walking Dead'in ilk sezonunun 4. oyunu olan Around Every Corner için yayınlanmış ve ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir Türkçe dil paketidir.

Sevilen oyunlar için yayınladıkları Türkçe yamalar ile tanınan Oyunçeviri ekibi tarafından hazırlanmış bir başka başarılı Türkçe çeviri olan The Walking Dead 4. Bölüm Around Every Corner Türkçe Yama sayesinde oyunun hikayesini daha iyi bir şekilde anlayabiliyoruz ve oyunun gidişatını direkt olarak etkileyen seçimleri daha rahat bir şekilde yapabiliyoruz. Serinin 4. oyununda kahramanlarımız nihayet Savannah adlı şehre ulaşmışlardır. Kahramanlarımız şehre ulaştıklarının ikinci günü etrafı keşfetmeye çıkar ve gizemli olaylar ve şahıslarla karşılaşarak yeni bir maceraya atılırlar.

The Walking Dead 4. Bölüm Around Every Corner Türkçe Yama oyunun menülerini, arayüzündeki metinleri ve diyaloglarının altyazılarını tamamen Türkçe yapıyor. Yamanın kurulumundan önce oyunun kurulu olduğu klasörü olası uyumsuzlukları önlemek amacıyla yedeklemenizi tavsiye ederiz, İyi eğlenceler.