The Walking Dead 5. Bölüm No Time Left Türkçe Yama

The Walking Dead 5. Bölüm No Time Left Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,664
  • DOSYA BOYUTU 1.94 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyunçeviri

The Walking Dead 5. Bölüm No Time Left Türkçe Yama ücretsiz bir Türkçe dil paketidir

The Walking Dead 5. Bölüm No Time Left Türkçe Yama gönüllü olarak sevilen oyunlara Türkçe yamalar hazırlayan Oyunçeviri ekibi tarafından The Walking Dead video oyunun 1. sezonunun 5. bölümü olan No Time Left için yayınlanmış bir Türkçe dil paketidir.

İlk sezonun son oyunu olan No Time Left'de oyunun ana kahramanı olan Lee bir önceki oyunda kaybalon Clementine'yi bulmak için çaba vermektedir. Lee Clementine'nin hayatta olduğunu telsiz üzerinden iletişime geçtiği Stranger'dan öğrenir. Bunun üzerine Lee şehirde Clementine'yi aramaya çıkar. Bu sırada bir önceki oyunda Lee'nin bir zombi tarafından ısırılmış olması Lee'ye zorlu anlar yaşatır ve bu durum oyunun gidişatını etkiler.

The Walking Dead 5. Bölüm No Time Left Türkçe Yama sayesinde oyunun menüleri ve arayüzündeki metinler ile diyaloglar esnasında görüntülenen altyazılar Türkçe hale geliyor. Yama sayesinde oyunun hikayesini daha net olarak anlayabiliyoruz ve bizden istenen cevapları daha dikkatli ve doğru bir şekilde vererek oyununun gidişatını tercihlerimize göre belirleyebiliyoruz. Yamayı yüklemeden önce muhtemel uyumsuzlukları gidermek amacıyla oyunun kurulu olduğu klasörü yedeklemenizi tavsiye ederiz. İyi eğlenceler.