The Walking Dead APK

The Walking Dead APK

kullanıcı

The Walking Dead APK, Robert Kirkman'in ödüllü serisi ile aynı evrende geçen sürükleyici bir macera oyunu. The Walking Dead 1. bölümü ücretsiz oynanabilir!

The Walking Dead APK Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde oynayabilecekleri birçok ödüle layık görülmüş popüler bir macera oyunudur.

The Walking Dead APK İndir

Robert Kirkman'ın birçok ödül kazanmış serisinden yola çıkarak oyuna uyarlanan The Walking Dead'de yaşayan ölülerin (zombilerin) istila etmiş olduğu bir dünyada hayatta kalmaya çalışacaksınız.

Zombiler tarafından ele geçirilmiş bir dünyada kendisine ikinci bir şans bulan eski bir suçlu olan Lee Everett'ın maceralarına konuk olacağınız oyun, oldukça soluk kesici bir hikayeye sahip.

Yolculuğunuz boyunca yeni insanlarla tanışacağınız, birçok zorlu görevde yer alacağınız ve canınızı tehlikeye atarak diğer insanlara yardımcı olmaya çalışacağınız oyun macera, aksiyon ve korku öğelerini bir arada sizlere sunuyor.

İlk sezon içerisinde yer alan tüm oyunların tek bir bölümde yer aldığı The Walking Dead'i hemen Android cihazlarınız üzerine indirerek, aksiyon ve heyecan dolu bir macerada yerinizi alabilirsiniz.

The Walking Dead 400 Days

İndirilebilir içerek 400 Days, zombi salgınında diğer hayatta kalanların hikayelerini baştan başlayarak ve ilk sezonla eşzamanlı anlatıyor. Beş ana hikaye var:

Vince (Anthony Lam), salgından bir süre önce kardeşine yardım etmek için işlediği cinayetten hapis cezasına çarptırılmıştır. Salgının ikinci gününde Vince, Danny (Eric Braa) ve Justin (Trevor Hoffmann) ile hapishaneye bağlı bir otobüste yürüyenler tarafından pusuya düşürülür. Vince kaçmak için ikisinden birini seçer, diğerini ölüme terk eder.

Salgının 41. gününde Wyatt (Jace Smykel) ve arkadaşı Eddie (Brandon Bales) yanlışlıkla Nate’in arkadaşını (Jefferson Arca) öldürür ve yoğun bir siste Vince’in otobüsündeki hapishane gardiyanlarından birini ezip kaçarlar. Biri neler olduğuna bakmak için dışarı çıkarken diğeri Nate tarafından saldırıya uğrar ve arabada terk edilir.

Russell (Vegas Trip), büyükannesini ziyaret etmek için yürüyerek seyahat eden bir gençtir. Salgının 184. gününde Nate Russel’ı alıp yakındaki bir benzin istasyonuna ve kamyon durağına götürür, burada Walt adında yaşlı bir adam tarafından saldırıya uğrarlar. Nate, Walt ve karısı Jean’i öldürmeyi ve soymayı önerir, Russel Nate’le kalma ve onu terk etme arasında gidip gelir.

Bonnie (Erin Yvette), Leland (Adam Harrington) ve karısı Dee (Cissy Jones) ile seyahat eden eski bir uyuşturucu bağımlısıdır. Dee, Leland’in kendisine ilgi duyduğunu düşündüğünden Bonnie’ye güvenmez. Salgının 220. gününde hayatta kalanlar tarafından takip edilirler. Bonnie, Dee’yi yanlışlıkla öldürdükten sonra Leland’e gerçeği mi yoksa yalan mı söyleyeceğine karar vermelidir.

Shel (Cissy Jones) ve küçük kız kardeşi Becca (Brett Pels), Bonnie’nin hikayesinde görülen grubun üyeleridir ve Russel’ın hikayesindeki kamyon durağında ikamet etmektedirler. Birkaç üyesi aynı zamanda Lee’nin Savannah’da karşılaştığı Vernon’un eski yol arkadaşlarıdır. Roman (Kid Beyond), grubun kontrolünü elinde tutmaktadır. Salgının 236. gününde Portekizli bir leşçil olan Roberto, gruptan çalma girişiminde bulunur, onun ölmesi veya hayatta kalması Shel’e bağlıdır. Salgının 259. gününde grup üyesi Stephanie (Dana Bauer) erzakları çalarken yakalanır. Shel ya onunla birlikte gidecektir ya da Becca ile kamptan kaçacaktır.

The Walking Dead Bölümleri

Bölüm 1: Zombi salgınının başlangıcında Lee Everett genç Clementine’i kurtarır ve yürüyen ölülerden kurtulmak için Georgia Macon’daki diğer hayatta kalanlara katılırlar.

Bölüm 2: Lee ve diğer hayatta kalanların yiyecekleri azalır ve yakındaki bir mandıranın sahibi bir ailenin yaptığı teklifi kabul ederler. Bu ailenin göründüğü gibi olmadığını anlayacaklar.

Bölüm 3: Kötü adamlar ve yürüyen ölüler motele saldırır ve grup erzaklar olmadan kaçmak zorunda kalır. Clementine’nin ailesini bulmayı umduğu Savannah’a gidecek çalışan bir trend bulurlar.

Bölüm 4: Hayatta kalanlar büyük bir araba bulmak için Savannah’a gelir.

Bölüm 5: Isırılan Lee ve hayatta kalanlar Clementine’i bulup kurtarmak için şimdi zombi istilasına uğramış Savannah’a gider.

The Walking Dead APK Özellikleri

  • NVIDIA Shield desteği
  • 90'dan fazla yılın oyunu ödülü
  • Ödüllü 5 bölümün yanında özel içerik "400 Days"
  • Kararlarınız hikayenin gidişatını etkiler ve değiştirir

The Walking Dead Minimum Sistem Gereksinimleri

  • Adreno 200 serisi, Mali-400 serisi, PowerVR SGX540 veya Tegra 3
  • Çift çekirdekli 1GHz işlemci
  • 1GB RAM

The Walking Dead Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • Adreno 300 serisi, Mali-T600 serisi, PowerVR SGX544 veya Tegra 4
  • Dört çekirdekli 1.5GHz işlemci
  • 2GB RAM