The Witcher 2 Assassins Of Kings Enhanced Edition Türkçe Yama

The Witcher 2 Assassins Of Kings Enhanced Edition Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 30,890
  • DOSYA BOYUTU 0.48 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyun Çeviri

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition için hazırlanan OyunÇeviri Türkçe yaması ile oyundan daha fazla keyif alabilirsiniz.

The Witcher serisi, Polonyalı bir oyun geliştiricisi olan CD Project tarafından hazırlandı ve şirketin bilhassa oyuncular ve diğer geliştiriciler ile olan yüksek iletişimi neticesinde tüm talepleri büyük oranda karşıladığına hiç şüphe yok. The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition da hem grafikleri hem de ses öğeleri, tamamen oyunun içerisine dahil olmanıza yardımcı oluyor ve böylece oyunu oynarken kendinizi hikayeye kaptırabiliyorsunuz.

Çok iyi bir hikaye kurgusuna sahip olan ve yaptıklarınıza göre şekillenen oyun, böylece birden fazla defa oynanabilirliğe sahip ve sonlarda büyük değişiklikler ortaya çıkabiliyor. CD Project'in Türk oyuncular için gerçekleştirdiği en büyük jest ise OyunÇeviri ekibinin hazırladığı Türkçe dil paketini The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition'ın içerisine dahil etti.

Böylece oyunu oynamak istediğinizde direkt olarak seçeneklerden Türkçe'yi bulabiliyor, oyunun tüm senaryosunu ve menülerini Türkçe olarak kullanabiliyorsunuz. Böyle bir jestin tüm Türk oyun dünyası için büyük bir anlam ifade ettiği de gerçek.

Ancak bazı bilgisayarlarda Türkçe seçeneği ile oyunun çalışmasında sorunlar olabiliyor ve bu durumun üstesinden gelebilmek için size sunduğumuz dosyayı indirebilir, ardından bu dosyayı "Witcher2/Launcher" adlı klasörün içerisine atabilirsiniz.