The Witcher 3: Wild Hunt - Blood and Wine

The Witcher 3: Wild Hunt - Blood and Wine

kullanıcı

The Witcher 3: Wild Hunt - Blood and Wine, The Witcher 3 için geliştirilen bir genişleme paketidir

The Witcher 3: Wild Hunt - Blood and Wine ilk olarak 2015 yılında çıkmış olan ve o senenin en iyi RPG oyunu seçilerek birçok farklı dalda daha ödül kazanan The Witcher 3 için geliştirilmiş bir indirilebilir içerik.

The Witcher 3 sunduğu yüksek kaliteyle ve derin hikayeyle beğenimizi kazanmış, oyun tarihinde kendisine değişmez bir yer elde etmişti. Oyunun geliştiricisi CDProjekt RED bir önceki DLC olan Hearts of Stone'da klasik DLC kalıplarının dışına çıkmış, sadece kozmetik yenilikler yapmanın yerine yeni ve yine kaliteli bir hikayeyi bize sunmuştu. Blood and Wine da içerik anlamında DLC kalıplarını kırıyor; çünkü oyuna daha önceki Hearts of Stone'dan bile fazla miktarda içerik ekleniyor.

The Witcher 3: Wild Hunt - Blood and Wine'da karşımıza çıkan en büyük yenilik oyuna yeni bir harita ekleniyor oluşu. The Witcher 3'ün ana hikayesinin geçtiği Velen'in güneyinde kalan ve şovalyelerin, kont ve düşesler ile şarabın diyarı Toussaint bölgesine yolculuk ettiğimiz yeni içerikte kahramanımız Geralt of Rivia uzmanlık alanı olan canavar avcılığını konuşturmaya çalışıyor. Toussaint düşesinin çağrısı üzerine başladığımız ana görevin yanısıra birçok yan görev, hazine avı ve canavar avı bizi beklemekte. Toussaint'in önceki The Witcher 3 haritalarıyla karşılaştırıldığında daha renkli bir bölge olduğu söylenebilir. Hatırlanacağı üzere Velen, White Ochard, Kaer Morhen, Novingrad ve Skellige'de sonbahar ve kışın renkleri hakimdi. Toussaint ise bize bahar ve yaz mevsimlerini yansıtan renkler ve bitki örtüsüyle birlikte karşımıza çıkıyor.

The Witcher 3: Wild Hunt - Blood and Wine yeni bir Witcher zırh ve silah seti, mevcut setler için Grandmaster yükseltmesi, yeni silahlar, Witcher setlerini boyama imkanı, envanterimizde bekleyen mutagenleri değerlendirme imkanı ve yeni mutasyon seçenekleriyle Geralt'a yeni yetenekler kazandırma imkanı sunuyor. Ayrıca yeni bir Gwent destesi seçeneğine de sahibiz.Oyunda dikkat çeken en büyük yeniliklerden bir diğer ise artık kendi evimizin oluşu. Oyuncular bu evi diledikleri gibi dekore edebiliyor ve geliştirebiliyorlar. Bu ev sadece görsel olarak değil, işlevsel olarak da oynanışa katkıda bulunuyor. Evinizi geliştirdikçe Geralt savaşta ve açık dünyadaki gezilerinde kendisine katkıda bulunacak bonuslar kazanıyor.

The Witcher 3: Wild Hunt - Blood and Wine açıkçası teknolojik olarak çok da büyük yenilikler getirmiyor. Işıklandırmada yapılan geliştirmeler göze çarpan yenilikler arasında.

The Witcher 3: Wild Hunt - Blood and Wine Sistem Gereksinimler:

- 64 Bit Windows 7 işletim sistemi (Oyunun çalışması için 64 bit işletim sistemi gerekmekte)

- 3.3 GHZ Intel Core i5 2500K veya AMD Phenom II X4 940 işlemci

- 6 GB RAM

- Nvidia GeForce GTX 660 veya AND Radeon HD 7870 ekran kartı

- 35 GB boş depolama alanı

Blood and Wine indirilebilir içeriğinin Steam versiyonuna ana indirme bağlantımızdan, alternatif indirme bağlantımızdan da GOG versiyonuna erişebilirsiniz.

ARTILAR

Yeni Witcher seti ve mevcut setler için yükseltme

Uzun oyun süresi

Yeni harita

Güzel grafikler

EKSİLER

Yüksek fiyat