The Wolf Among Us Episode 1: Faith Türkçe Yama

The Wolf Among Us Episode 1: Faith Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 21,019
  • DOSYA BOYUTU 3.14 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyun Çeviri

The Wolf Among Us Episode 1: Faith için hazırlanan Türkçe yama sayesinde oyunun diyaloglarını çok kolay bir şekilde anlayabilirsiniz.

The Wolf Among Us Episode 1: Faith, serinin ilk bölümü olarak karşımıza çıkmıştı ve senaryo tabanlı adventure oyunlarını sevenler için çok iyi bir alternatif haline gelmişti. Bilhassa bu türdeki oyunların son yıllarda gerileme içerisine girdikleri dikkate alındığında, oyunun değeri çok daha iyi bir şekilde anlaşılacaktır.

Oyunda gerçekleştirdiğimiz eylemlerin sonuçları olması ve oyunun diğer bölümlerini de etkilemesi nedeniyle diyalogları en iyi şekilde takip etmek, hareketlerimizi de onlara göre belirlemek gerekiyor. Dolayısıyla oyunu oynarken onu ne kadar anladığınız çok büyük önem kazanıyor.

Bunu sağlayabilmek için OyunÇeviri ekibinin özenle hazırladığı The Wolf Among Us Episode 1: Faith Türkçe yamasını bilgisayarınıza indirebilir, içerisinden çıkan yama kurulum dosyasıyla oyununuzu tamamen Türkçe haline getirebilirsiniz. Bu sayede oyunu kendi dilinizde takip ettiğiniz için herşeyi anlamak çok daha kolay hale gelecektir.

Oyunun grafik ve seslendirme öğeleri varolan senaryoyu en iyi şekilde temsil edebilecek türde hazırlanmış ancak elbette FPS oyunlarında karşımıza çıkan görselliği de beklememek gerekli. Eğer uzun süredir kaliteli bir adventure macera oyunu oynamadıysanız ve Türkçe olarak oynamaktan hoşlanıyorsanız kesinlikle Türkçe yamasını da indirmeyi unutmayın.