ThunderSoft Free Flash SWF Downloader

ThunderSoft Free Flash SWF Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 23,601
  • DOSYA BOYUTU 0.54 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ThunderSoft

İnternet sitelerinde yer alan flash oyun ve videoları bilgisayarınıza indirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program.

ThunderSoft Free Flash SWF Downloader programı, bilgisayarınızı kullanarak internette bulunan SWF dosyalarını en kolay yoldan indirebilmek için hazırlanmış uygulamalardan bir tanesi. Hem ücretsiz olarak sunulan, hem de oldukça kolay bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, web sitelerinde yer alan Flash dosyalarını otomatik olarak tespit edebiliyor ve hemen indirmenizi sağlıyor.

Genellikle kullanıcıların çeşitli video sitelerinde Flash olarak yüklenmiş olan videoları ya da eğlenceli oyunları saklamak istediklerini düşünürsek, genç yaşlı pek çok kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamakta yeterli olacağına inanıyorum.

Dosyaları kaydetmek için tek yapmanız gereken hedef dizini seçmek ve internet adresini girdikten sonra önizleme penceresinden kontrol ederek doğru dosyayı bulup bulmadığınıza bakmak. Hem hızlı çalışan hem de sistem kaynağı pek tüketmeyen programın içerisinde, SWF'leri başka formatlara dönüştürmek için kullanabileceğiniz yazılımlara ait bağlantılar da mevcut.

Sık sık kendi web sitelerinize eklemek için Flash dosyalarını indiriyorsanız kullanabileceğiniz en verimli araçlar arasında yer alıyor ve kodlarla uğraşmanıza gerek kalmıyor.